ZATERDAG B-POULE

  • 20 november

    The Panters Sporthuis Pim Doesburg

    18:25
    Waterpoort
  • 20 november

    Pim United MBVO

    19:00
    Waterpoort
  • 20 november

    Simonis Verf / Sikkens Libeccio

    19:35
    Waterpoort
  • 20 november

    Houthandel Kik Viriditas

    20:10
    Waterpoort
  • 20 december

    The Panters Simonis Verf / Sikkens

    19:00
    Waterpoort
  • 20 december

    Houthandel Kik Pim United

    19:35
    Waterpoort
  • 20 december

    Libeccio Viriditas

    20:10
    Waterpoort
  • 20 december

    Sporthuis Pim Doesburg MBVO

    20:45
    Waterpoort
  • 20 november

    The Panters MBVO

    20:10
    Waterpoort
  • 20 november

    Simonis Verf / Sikkens Pim United

    20:45
    Waterpoort
  • 20 november

    Houthandel Kik Libeccio

    21:20
    Waterpoort
  • 20 november

    Sporthuis Pim Doesburg Viriditas

    21:55
    Waterpoort
  • 20 december

    Houthandel Kik The Panters

    18:25
    Waterpoort
  • 5 maart

    -

    18:25
    Waterpoort
  • 5 maart

    -

    19:00
    Waterpoort
  • 5 maart

    -

    19:00
    Waterpoort
  • 5 maart

    -

    19:00
    Waterpoort
  • 5 maart

    -

    19:35
    Waterpoort
  • 5 maart

    -

    19:36
    Waterpoort
  • 10 maart

    Stoomerette - Huit

    12:45
    BVV Barendrecht
  • 10 maart

    Remax/M.Bos - Team B-poule Veteranen 2

    12:45
    BVV Barendrecht
  • 10 maart

    Heerjan - Van Zwitserland

    12:45
    BVV Barendrecht ( 3c )
  • 12 maart

    -

    18:25
    Waterpoort
  • 12 maart

    -

    19:00
    Waterpoort
  • 12 maart

    -

    19:37
    Waterpoort
  • 12 maart

    -

    19:38
    Waterpoort
  • 12 maart

    -

    19:55
    Waterpoort
  • 12 maart

    -

    20:45
    Waterpoort
  • 12 maart

    -

    21:20
    Waterpoort
  • 15 maart

    -

    19:55
    Waterpoort
  • 15 maart

    -

    20:45
    Waterpoort
  • 17 maart

    ZW Zuid - Snoex

    12:45
    BVV Barendrecht ( 3c )
  • 17 maart

    Los Toros - Louter Promotions

    12:45
    BVV Barendrecht
  • 17 maart

    Jiannis - REJO

    12:45
    BVV Barendrecht
  • 19 maart

    -

    18:25
    Waterpoort
  • 19 maart

    -

    19:00
    Waterpoort
  • 19 maart

    -

    19:39
    Waterpoort
  • 19 maart

    -

    19:40
    Waterpoort
  • 19 maart

    -

    19:55
    Waterpoort
  • 19 maart

    -

    19:55
    Waterpoort
  • 19 maart

    -

    20:45
    Waterpoort
  • 19 maart

    -

    21:20
    Waterpoort
  • 24 maart

    Stoomerette - TeamB-poule Los Toros

    12:45
    BVV Barendrecht
  • 24 maart

    BVV Huit - Van Zwitserland

    12:45
    BVV Barendrecht ( 3c )
  • 24 maart

    Remax/M.Bos - Heerjan

    12:45
    BVV Barendrecht
  • 26 maart

    -

    18:25
    Waterpoort
  • 26 maart

    -

    19:00
    Waterpoort
  • 26 maart

    -

    19:37
    Waterpoort
  • 26 maart

    -

    19:38
    Waterpoort
  • 26 maart

    -

    19:39
    Waterpoort
  • 26 maart

    -

    19:55
    Waterpoort
  • 26 maart

    -

    20:45
    Waterpoort
  • 26 maart

    -

    21:20
    Waterpoort
  • 31 maart

    ZW Zuid - Louter Promotions

    12:45
    BVV Barendrecht
  • 31 maart

    Snoex - REJO

    12:45
    BVV Barendrecht
  • 31 maart

    Veteranen 2 - Jiannis

    12:45
    BVV Barendrecht (3)
  • 7 april

    Stoomerette - Van Zwitserland

    12:45
    BVV Barendrecht
  • 7 april

    BVV Huit - Remax/M.Bos

    12:45
    BVV Barendrecht
  • 7 april

    Team B-poule Louter Promotions - Heerjan

    12:45
    BVV Barendrecht ( 3c )
  • 14 april

    ZW Zuid - Jiannis

    12:45
    BVV Barendrecht
  • 14 april

    Snoex - Los Toros

    12:45
    BVV Barendrecht ( 3c )
  • 14 april

    Veteranen 2 - REJO

    12:45
    BVV Barendrecht
  • 16 april

    -

    18:25
    Waterpoort
  • 16 april

    -

    19:00
    Waterpoort
  • 16 april

    -

    19:00
    Waterpoort
  • 16 april

    -

    19:05
    Waterpoort
  • 16 april

    -

    19:40
    Waterpoort
  • 16 april

    -

    19:55
    Waterpoort
  • 16 april

    -

    19:56
    Waterpoort
  • 16 april

    -

    20:45
    Waterpoort
  • 21 april

    Heerjan - BVV Huit

    12:45
    BVV Barendrecht
  • 21 april

    Team B-poule ZW Zuid - Van Zwitserland

    12:45
    BVV Barendrecht
  • 21 april

    Stoomerette - Remax/M.Bos

    12:45
    BVV Barendrecht ( 3c )
  • 23 april

    -

    18:25
    Waterpoort
  • 23 april

    -

    19:37
    Waterpoort
  • 23 april

    -

    19:38
    Waterpoort
  • 23 april

    -

    19:39
    Waterpoort
  • 23 april

    -

    19:40
    Waterpoort
  • 23 april

    -

    19:55
    Waterpoort
  • 23 april

    -

    20:45
    Waterpoort
  • 23 april

    -

    21:20
    Waterpoort
  • 28 april

    Los Toros - Louter Promotions

    12:45
    BVV Barendrecht ( 3c )
  • 30 april

    -

    18:25
    Waterpoort
  • 30 april

    -

    19:00
    Waterpoort
  • 30 april

    -

    19:35
    Waterpoort
  • 30 april

    -

    20:10
    Waterpoort
  • 30 april

    -

    20:45
    Waterpoort
  • 30 april

    -

    21:20
    Waterpoort
  • 30 april

    -

    21:55
    Waterpoort
  • 30 april

    -

    22:30
    Waterpoort
  • 3 mei

    -

    18:25
    Waterpoort
  • 3 mei

    -

    19:00
    Waterpoort
  • 3 mei

    -

    19:35
    Waterpoort
  • 3 mei

    -

    20:10
    Waterpoort
  • 3 mei

    -

    20:45
    Waterpoort
  • 3 mei

    -

    21:55
    Waterpoort
  • 5 mei

    Heerjan - Remax/M.Bos

    12:45
    BVV Barendrecht
  • 5 mei

    Jiannis - REJO

    12:45
    BVV Barendrecht
  • 5 mei

    ZW Zuid - Snoex

    12:45
    BVV Barendrecht
  • 7 mei

    -

    18:25
    Waterpoort
  • 7 mei

    -

    19:00
    Waterpoort
  • 7 mei

    -

    19:35
    Waterpoort
  • 7 mei

    -

    20:45
    Waterpoort
  • 7 mei

    -

    21:20
    Waterpoort
  • 7 mei

    -

    21:55
  • 12 mei

    Veteranen 2 - Los Toros

    12:45
    BVV Barendrecht
  • 12 mei

    Snoex - Jiannis

    12:45
    BVV Barendrecht
  • 12 mei

    Louter Promotions - REJO

    12:45
    BVV Barendrecht ( 3c )
  • 14 mei

    -

    18:25
    Waterpoort
  • 14 mei

    -

    19:00
    Waterpoort
  • 14 mei

    -

    19:35
    Waterpoort
  • 14 mei

    -

    20:10
    Waterpoort
  • 14 mei

    -

    20:45
    Waterpoort
  • 14 mei

    -

    21:20
    Waterpoort
  • 14 mei

    -

    21:55
    Waterpoort
  • 14 mei

    -

    22:30
    Waterpoort
  • 19 mei

    Stoomerette - Heerjan

    12:45
    BVV Barendrecht
  • 19 mei

    BVV Huit - Team B-poule Jiannis

    12:45
    BVV Barendrecht ( 3c )
  • 19 mei

    Remax/M.Bos - Van Zwitserland

    12:45
    BVV Barendrecht
  • 26 mei

    ZW Zuid - Veteranen 2

    12:45
    BVV Barendrecht
  • 26 mei

    Snoex - Louter Promotions

    12:45
    BVV Barendrecht
  • 26 mei

    Los Toros - REJO

    12:45
    BVV Barendrecht ( 3c )
  • 30 mei

    Stoomerette - Van Zwitserland

    20:55
    BVV Barendrecht
  • 2 juni

    -

    09:00
    BVV Barendrecht veld 7A
  • 2 juni

    -

    09:00
    BVV Barendrecht veld 8B
  • 2 juni

    -

    09:00
    BVV Barendrecht veld 8A
  • 2 juni

    -

    09:00
    BVV Barendrecht veld 7B
  • 2 juni

    -

    09:00
    BVV Barendrecht veld 9B
  • 2 juni

    -

    09:00
    BVV Barendrecht veld 9A
  • 2 juni

    -

    09:30
    BVV Barendrecht veld 7B
  • 2 juni

    -

    09:30
    BVV Barendrecht veld 8A
  • 2 juni

    -

    09:30
    BVV Barendrecht veld 7A
  • 2 juni

    -

    09:30
    BVV Barendrecht veld 8B
  • 2 juni

    -

    10:00
    BVV Barendrecht veld 9B
  • 2 juni

    -

    10:00
    BVV Barendrecht veld 8A
  • 2 juni

    -

    10:00
    BVV Barendrecht veld 8B
  • 2 juni

    -

    10:00
    BVV Barendrecht veld 7A
  • 2 juni

    -

    10:00
    BVV Barendrecht veld 9A
  • 2 juni

    -

    10:00
    BVV Barendrecht veld 7B
  • 2 juni

    -

    10:30
    BVV Barendrecht veld 7A
  • 2 juni

    -

    10:30
    BVV Barendrecht veld 8B
  • 2 juni

    -

    10:30
    BVV Barendrecht veld 8A
  • 2 juni

    -

    10:30
    BVV Barendrecht veld 7B
  • 2 juni

    -

    11:00
    BVV Barendrecht veld 8A
  • 2 juni

    -

    11:00
    BVV Barendrecht veld 8B
  • 2 juni

    -

    11:00
    BVV Barendrecht veld 9A
  • 2 juni

    -

    11:00
    BVV Barendrecht veld 9B
  • 2 juni

    -

    11:00
    BVV Barendrecht veld 7A
  • 2 juni

    -

    11:00
    BVV Barendrecht veld 7B
  • 2 juni

    -

    11:30
    BVV Barendrecht veld 8B
  • 2 juni

    -

    11:30
    BVV Barendrecht veld 8A
  • 2 juni

    -

    11:30
    BVV Barendrecht veld 7A
  • 2 juni

    -

    11:30
    BVV Barendrecht veld 7B
  • 2 juni

    -

    13:30
    BVV Barendrecht veld 9A
  • 2 juni

    -

    13:30
    BVV Barendrecht veld 3A
  • 2 juni

    -

    13:30
    BVV Barendrecht veld 8A
  • 2 juni

    -

    13:30
    BVV Barendrecht veld 8B
  • 2 juni

    -

    13:30
    BVV Barendrecht veld 9B
  • 2 juni

    -

    13:30
    BVV Barendrecht veld 3B
  • 2 juni

    -

    14:00
    BVV Barendrecht veld 3A
  • 2 juni

    -

    14:00
    BVV Barendrecht veld 3B
  • 2 juni

    -

    14:10
    BVV Barendrecht veld 8B
  • 2 juni

    -

    14:10
    BVV Barendrecht veld 8A
  • 2 juni

    -

    14:30
    BVV Barendrecht veld 3B
  • 2 juni

    -

    14:30
    BVV Barendrecht veld 9A
  • 2 juni

    -

    14:30
    BVV Barendrecht veld 3A
  • 2 juni

    -

    14:30
    BVV Barendrecht veld 9B
  • 2 juni

    -

    14:50
    BVV Barendrecht veld 8B
  • 2 juni

    -

    14:50
    BVV Barendrecht veld 8A
  • 2 juni

    -

    15:00
    BVV Barendrecht veld 3B
  • 2 juni

    -

    15:00
    BVV Barendrecht veld 3A
  • 2 juni

    -

    15:30
    BVV Barendrecht veld 9A
  • 2 juni

    -

    15:30
    BVV Barendrecht veld 3A
  • 2 juni

    -

    15:30
    BVV Barendrecht veld 3B
  • 2 juni

    -

    15:30
    BVV Barendrecht veld 8A
  • 2 juni

    -

    15:30
    BVV Barendrecht veld 9B
  • 2 juni

    -

    15:30
    BVV Barendrecht veld 8B
  • 2 juni

    -

    16:00
    BVV Barendrecht veld 3B
  • 2 juni

    -

    16:00
    BVV Barendrecht veld 3A
  • 2 juni

    -

    16:10
    BVV Barendrecht veld 8A
  • 2 juni

    -

    16:10
    BVV Barendrecht veld 8B
  • 6 juni

    MAO - Stoomerette

    19:45
  • 6 juni

    Tinke - Van Zwitserland

    19:45
  • 6 juni

    AW Accu - Remax/M.Bos

    20:55
  • 6 juni

    - BVV Huit

    20:55
  • 9 juni

    -

    09:30
    BVV Barendrecht veld 7C
  • 9 juni

    -

    09:30
    BVV Barendrecht veld 3B
  • 9 juni

    -

    09:30
    BVV Barendrecht veld 3A
  • 9 juni

    -

    10:00
    BVV Barendrecht veld 3A
  • 9 juni

    -

    10:00
    BVV Barendrecht veld 7B
  • 9 juni

    -

    10:00
    BVV Barendrecht veld 7C
  • 9 juni

    -

    10:00
    BVV Barendrecht veld 3B
  • 9 juni

    -

    10:00
    BVV Barendrecht veld 7A
  • 9 juni

    -

    10:00
    BVV Barendrecht veld 7D
  • 9 juni

    -

    10:15
    BVV Barendrecht veld 3A
  • 9 juni

    -

    10:30
    BVV Barendrecht veld 3B
  • 9 juni

    -

    10:30
    BVV Barendrecht veld 3A
  • 9 juni

    -

    10:45
    BVV Barendrecht veld 3A
  • 9 juni

    -

    11:00
    BVV Barendrecht veld 7C
  • 9 juni

    -

    11:00
    BVV Barendrecht veld 7A
  • 9 juni

    -

    11:00
    BVV Barendrecht veld 3A
  • 9 juni

    -

    11:00
    BVV Barendrecht veld 3B
  • 9 juni

    -

    11:00
    BVV Barendrecht veld 7B
  • 9 juni

    -

    11:00
    BVV Barendrecht veld 7D
  • 9 juni

    -

    11:15
    BVV Barendrecht veld 3A
  • 9 juni

    -

    11:30
    BVV Barendrecht veld 3B
  • 9 juni

    -

    11:30
    BVV Barendrecht veld 3A
  • 9 juni

    -

    11:45
    BVV Barendrecht veld 3A
  • 9 juni

    -

    12:00
    BVV Barendrecht veld 7B
  • 9 juni

    -

    12:00
    BVV Barendrecht veld 7C
  • 9 juni

    -

    12:00
    BVV Barendrecht veld 7D
  • 9 juni

    -

    12:00
    BVV Barendrecht veld 7A
  • 9 juni

    -

    12:00
    BVV Barendrecht veld 3A
  • 9 juni

    -

    12:00
    BVV Barendrecht veld 3B
  • 9 juni

    -

    12:15
    BVV Barendrecht veld 3A
  • 13 juni

    Just4fun - Los Toros

    19:45
  • 13 juni

    Stoomerette - Remax/M.Bos

    19:45
  • 13 juni

    Veteranen 2 - Inatherm

    20:55
  • 13 juni

    - Van Zwitserland

    20:55
  • 16 juni

    Buitenveldert MO17-1 - OJC Rosmalen MO17-1

    11:30
    BVV Barendrecht veld 7
  • 16 juni

    BVV Barendrecht MO17-1 - SC ’t Zand MO17-1

    11:30
    BVV Barendrecht veld 9
  • 16 juni

    DSS MO17-1 - Reigerboys MO17-1

    11:30
    BVV Barendrecht veld 8
  • 16 juni

    SC ’t Gooi MO17-1 - Delta Sports’95 MO17-1

    11:30
    BVV Barendrecht veld 3
  • 16 juni

    Buitenveldert MO19-1 - Hoogland MO19-1

    11:55
    BVV Barendrecht veld 8
  • 16 juni

    Stedoco MO19-1 - VDZ MO19-1

    11:55
    BVV Barendrecht veld 7
  • 16 juni

    SC ’t Gooi MO19-1 - SC ’t Zand MO19-1

    11:55
    BVV Barendrecht veld 3
  • 16 juni

    BVV Barendrecht MO19-1 - Baronie MO19-1

    11:55
    BVV Barendrecht veld 9
  • 16 juni

    DSS MO17-1 - BVV Barendrecht MO17-1

    12:25
    BVV Barendrecht veld 8
  • 16 juni

    SC ’t Zand MO17-1 - Reigerboys MO17-1

    12:25
    BVV Barendrecht veld 3
  • 16 juni

    OJC Rosmalen MO17-1 - SC ’t Gooi MO17-1

    12:25
    BVV Barendrecht veld 9
  • 16 juni

    Delta Sports’95 MO17-1 - Buitenveldert MO17-1

    12:25
    BVV Barendrecht veld 7
  • 16 juni

    Baronie MO19-1 - Buitenveldert MO19-1

    12:50
    BVV Barendrecht veld 3
  • 16 juni

    Hoogland MO19-1 - BVV Barendrecht MO19-1

    12:50
    BVV Barendrecht veld 8
  • 16 juni

    VDZ MO19-1 - SC ’t Gooi MO19-1

    12:50
    BVV Barendrecht veld 9
  • 16 juni

    SC ’t Zand MO19-1 - Stedoco MO19-1

    12:50
    BVV Barendrecht veld 7
  • 16 juni

    DSS MO17-1 - SC ’t Zand MO17-1

    13:45
    BVV Barendrecht veld 9
  • 16 juni

    Buitenveldert MO17-1 - SC ’t Gooi MO17-1

    13:45
    BVV Barendrecht veld 8
  • 16 juni

    OJC Rosmalen MO17-1 - Delta Sports’95 MO17-1

    13:45
    BVV Barendrecht veld 3
  • 16 juni

    BVV Barendrecht MO17-1 - Reigerboys MO17-1

    13:45
    BVV Barendrecht veld 7
  • 16 juni

    BVV Barendrecht MO19-1 - Buitenveldert MO19-1

    14:10
    BVV Barendrecht veld 7
  • 16 juni

    Hoogland MO19-1 - Baronie MO19-1

    14:10
    BVV Barendrecht veld 9
  • 16 juni

    Stedoco MO19-1 - SC ’t Gooi MO19-1

    14:10
    BVV Barendrecht veld 8
  • 16 juni

    SC ’t Zand MO19-1 - VDZ MO19-1

    14:10
    BVV Barendrecht veld 3
  • 16 juni

    Reigerboys MO17-1 - SC ’t Gooi MO17-1

    14:45
    BVV Barendrecht veld 7
  • 16 juni

    Stoomerette - Van Zwitserland

    17:00
  • 20 juni

    Los Toros Inatherm

    20:00
  • 29 augustus

    Kraaijeveld 5 : 5 Dikke Knuff

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 29 augustus

    4-everyoung 6 : 10 All Stars

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 29 augustus

    GIT 2 : 7 Rijschool Lago

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 29 augustus

    SME 2 : 8 Tinke

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 1 september

    Stoomerette 7 : 2 BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 1 september

    Los Toros 3 : 7 ZW Zuid

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 1 september

    Veteranen 2 1 : 4 Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 3 september

    T-shirtdeal 3 : 1 F.C. Pablito

    18:25
    Waterpoort
  • 3 september

    Alliance - 28 Kippie

    19:00
    Waterpoort
  • 3 september

    Flextra Groep - 34 Houthandel Kik

    19:35
    Waterpoort
  • 3 september

    Duifhuizen Leder - 01 Feestje Bezorgd

    20:10
    Waterpoort
  • 3 september

    - 31 TransNordic

    20:45
    Waterpoort
  • 3 september

    v. d. Enden & Helwig - 32 Lincks Recruitment

    21:20
    Waterpoort
  • 3 september

    Viriditas - 73

    21:55
    Waterpoort
  • 3 september

    - 11 The Panters

    22:30
    Waterpoort
  • 5 september

    Tinke 3 : 3 Inatherm

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 5 september

    Van der Burg 2 : 2 MCS

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 5 september

    Optimaal Talent 7 : 2 AW Accu

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 5 september

    Business Club 8 : 5 Mid America Overseas

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 8 september

    Van Zwitserland 1 : 1 Remax/MarcoBos

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 8 september

    Louter Promotions 1 : 2 REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 8 september

    Jiannis 5 : 2 Snoex

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 10 september

    1 : 2 Café `t Schaapje

    18:25
    Waterpoort
  • 10 september

    Kippie - 32 Flextra Groep

    19:00
    Waterpoort
  • 10 september

    - 02 Pim United

    19:35
    Waterpoort
  • 10 september

    - 41

    20:10
    Waterpoort
  • 10 september

    Libeccio - 41 Kaasbest

    20:45
    Waterpoort
  • 10 september

    Lincks Recruitment - 34 Duifhuizen Leder

    21:20
    Waterpoort
  • 10 september

    Fercam - 42 Blue Basement

    21:55
    Waterpoort
  • 10 september

    - 17

    22:30
    Waterpoort
  • 12 september

    Kraaijeveld 5 : 4 Van der Burg

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 12 september

    All Stars 5 : 7 Dikke Knuff

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 12 september

    GIT 5 : 5 SME

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 12 september

    Rijschool Lago 2 : 6 4-everyoung

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 15 september

    Stoomerette 4 : 2 ZW Zuid

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 15 september

    Los Toros 4 : 4 Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 15 september

    Remax/MarcoBos 9 : 0 Veteranen 2

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 17 september

    Kaasbest - 21

    18:25
    Waterpoort
  • 17 september

    Café `t Schaapje 2 : 8 TransNordic

    19:00
    Waterpoort
  • 17 september

    The Panters - 11 Alliance

    19:35
    Waterpoort
  • 17 september

    Blue Basement - 42

    20:10
    Waterpoort
  • 17 september

    Flextra Groep - 33

    20:45
    Waterpoort
  • 17 september

    - 34 T-shirtdeal

    21:20
    Waterpoort
  • 17 september

    - 101 Kippie

    21:55
    Waterpoort
  • 17 september

    - 05 Viriditas

    22:30
    Waterpoort
  • 19 september

    MCS 2 : 5 Inatherm

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 19 september

    Tinke 1 : 7 Mid America Overseas

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 19 september

    Optimaal Talent 10 : 1 All Stars

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 19 september

    Business Club 4 : 4 AW Accu

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 22 september

    Van Zwitserland 4 : 3 BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 22 september

    Louter Promotions 7 : 4 Snoex

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 22 september

    REJO 2 : 3 Jiannis

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 24 september

    Flextra Groep - 03 The Panters

    18:25
    Waterpoort
  • 24 september

    Viriditas - 46 Kaasbest

    19:00
    Waterpoort
  • 24 september

    MBVO - 14

    19:35
    Waterpoort
  • 24 september

    - 47 Duifhuizen Leder

    20:10
    Waterpoort
  • 24 september

    F.C. Pablito - 23 v. d. Enden & Helwig

    20:45
    Waterpoort
  • 24 september

    Houthandel Kik 6 : 3

    21:20
    Waterpoort
  • 24 september

    Feestje Bezorgd - 27 Fercam

    21:55
    Waterpoort
  • 24 september

    Pim United - 18

    22:30
    Waterpoort
  • 26 september

    Rijschool Lago 5 : 1 Kraaijeveld

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 26 september

    Dikke Knuff 11 : 7 4-everyoung

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 26 september

    GIT 5 : 2 Van der Burg

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 26 september

    Mid America Overseas 4 : 2 SME

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 29 september

    Veteranen 2 5 : 7 REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 29 september

    Los Toros 12 : 2 Snoex

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 1 oktober

    Alliance - 11

    18:25
    Waterpoort
  • 1 oktober

    The Panters - 36

    19:00
    Waterpoort
  • 1 oktober

    Kippie - 18 TransNordic

    19:35
    Waterpoort
  • 1 oktober

    - 22 Libeccio

    20:10
    Waterpoort
  • 1 oktober

    T-shirtdeal - 01 Blue Basement

    20:45
    Waterpoort
  • 1 oktober

    v. d. Enden & Helwig - 52

    21:20
    Waterpoort
  • 1 oktober

    Duifhuizen Leder - 10 F.C. Pablito

    21:55
    Waterpoort
  • 1 oktober

    Kaasbest - 24 Pim United

    22:30
    Waterpoort
  • 3 oktober

    Tinke 3 : 2 Optimaal Talent

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 3 oktober

    Inatherm 9 : 6 All Stars

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 3 oktober

    SME 1 : 6 AW Accu

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 3 oktober

    MCS 2 : 12 Business Club

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 6 oktober

    Van Zwitserland 10 : 3 Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 6 oktober

    Jiannis 4 : 6 Louter Promotions

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 8 oktober

    Flextra Groep - 21 Alliance

    18:25
    Waterpoort
  • 8 oktober

    - 40 MBVO

    19:00
    Waterpoort
  • 8 oktober

    Houthandel Kik 1 : 4 Café `t Schaapje

    19:35
    Waterpoort
  • 8 oktober

    - 05 The Panters

    20:10
    Waterpoort
  • 8 oktober

    - 05

    20:45
    Waterpoort
  • 8 oktober

    - 16 Fercam

    21:20
    Waterpoort
  • 8 oktober

    Lincks Recruitment - 40 Feestje Bezorgd

    21:55
    Waterpoort
  • 8 oktober

    Libeccio - 31 Viriditas

    22:30
    Waterpoort
  • 10 oktober

    Rijschool Lago 3 : 2 Van der Burg

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 10 oktober

    4-everyoung 3 : 5 Kraaijeveld

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 10 oktober

    GIT 5 : 9 Mid America Overseas

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 10 oktober

    Dikke Knuff 2 : 4 MCS

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 13 oktober

    Veteranen 2 5 : 12 Stoomerette

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 13 oktober

    Snoex 1 : 7 REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 13 oktober

    Los Toros 4 : 11 Remax/MarcoBos

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 15 oktober

    Café `t Schaapje 4 : 1 Kippie

    18:25
    Waterpoort
  • 15 oktober

    Blue Basement - 10 v. d. Enden & Helwig

    19:00
    Waterpoort
  • 15 oktober

    Pim United - 11 Libeccio

    19:35
    Waterpoort
  • 15 oktober

    MBVO - 10 Kaasbest

    20:10
    Waterpoort
  • 15 oktober

    TransNordic - 54 Houthandel Kik

    20:45
    Waterpoort
  • 15 oktober

    - 03 Flextra Groep

    21:20
    Waterpoort
  • 15 oktober

    Fercam - 15 T-shirtdeal

    21:55
    Waterpoort
  • 15 oktober

    Viriditas - 32

    22:30
    Waterpoort
  • 17 oktober

    SME 3 : 3 All Stars

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 17 oktober

    Kraaijeveld 3 : 10 Tinke

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 17 oktober

    Inatherm 3 : 6 AW Accu

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 17 oktober

    Optimaal Talent 6 : 3 Business Club

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 20 oktober

    Stoomerette 6 : 4 Van Zwitserland

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 20 oktober

    Heerjan 4 : 3 Jiannis

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 20 oktober

    ZW Zuid 4 : 11 Louter Promotions

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 22 oktober

    Alliance - 27

    18:25
    Waterpoort
  • 22 oktober

    - 02 Pim United

    19:00
    Waterpoort
  • 22 oktober

    - 13 Blue Basement

    19:35
    Waterpoort
  • 22 oktober

    Libeccio - 06 MBVO

    20:10
    Waterpoort
  • 22 oktober

    Kippie - 50

    20:45
    Waterpoort
  • 22 oktober

    - 11 TransNordic

    21:20
    Waterpoort
  • 22 oktober

    Feestje Bezorgd - 42

    21:55
    Waterpoort
  • 22 oktober

    F.C. Pablito - 05 Lincks Recruitment

    22:30
    Waterpoort
  • 24 oktober

    Dikke Knuff 0 : 8 Rijschool Lago

    20:00
    Bongerd - veld 3A
  • 24 oktober

    4-everyoung 8 : 8 Van der Burg

    20:00
    Bongerd - veld 3B
  • 24 oktober

    Mid America Overseas 5 : 3 AW Accu

    20:00
    Bongerd - veld 3A
  • 27 oktober

    Veteranen 2 6 : 3 Snoex

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 27 oktober

    REJO 2 : 2 Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 27 oktober

    Remax/MarcoBos 2 : 3 BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 29 oktober

    The Panters 2 : 5 Café `t Schaapje

    18:25
    Waterpoort
  • 29 oktober

    Pim United - 44 Viriditas

    19:00
    Waterpoort
  • 29 oktober

    Duifhuizen Leder - 21 Blue Basement

    19:35
    Waterpoort
  • 29 oktober

    v. d. Enden & Helwig - 03 Fercam

    20:10
    Waterpoort
  • 29 oktober

    - 62

    20:45
    Waterpoort
  • 29 oktober

    MBVO - 25

    21:20
    Waterpoort
  • 29 oktober

    - 15

    21:55
    Waterpoort
  • 29 oktober

    T-shirtdeal - 35

    22:30
    Waterpoort
  • 31 oktober

    Business Club 4 : 2 Tinke

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 31 oktober

    All Stars 7 : 1 Kraaijeveld

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 31 oktober

    GIT 4 : 6 Inatherm

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 31 oktober

    SME 2 : 12 Optimaal Talent

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 3 november

    Van Zwitserland 12 : 0 ZW Zuid

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 3 november

    Louter Promotions 6 : 5 Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 3 november

    Heerjan 3 : 8 Stoomerette

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 5 november

    - 58 Flextra Groep

    18:25
    Waterpoort
  • 5 november

    F.C. Pablito - 23 Feestje Bezorgd

    19:00
    Waterpoort
  • 5 november

    TransNordic - 41 The Panters

    19:35
    Waterpoort
  • 5 november

    Fercam - 35 Duifhuizen Leder

    20:10
    Waterpoort
  • 5 november

    Lincks Recruitment - 22

    21:20
    Waterpoort
  • 5 november

    - 24 Kaasbest

    21:55
    Waterpoort
  • 5 november

    Viriditas - 26 MBVO

    22:30
    Waterpoort
  • 5 november

    Alliance - 33

    22:45
    Waterpoort
  • 7 november

    Inatherm 8 : 3 4-everyoung

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 7 november

    Van der Burg 2 : 3 Dikke Knuff

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 7 november

    Business Club 8 : 2 Rijschool Lago

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 7 november

    MCS 0 : 12 Mid America Overseas

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 7 november

    Optimaal Talent Optimaal Talent

    21:00
    Bongerd - veld 3C
  • 10 november

    BVV Huit 7 : 2 Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 10 november

    ZW Zuid 1 : 8 Remax/MarcoBos

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 10 november

    Jiannis 0 : 3 Veteranen 2

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 12 november

    - 24 F.C. Pablito

    18:25
    Waterpoort
  • 12 november

    Houthandel Kik - 32 The Panters

    19:00
    Waterpoort
  • 12 november

    Lincks Recruitment - 65 T-shirtdeal

    19:35
    Waterpoort
  • 12 november

    Libeccio - 50

    20:10
    Waterpoort
  • 12 november

    - 62 v. d. Enden & Helwig

    20:45
    Waterpoort
  • 12 november

    - 12

    21:20
    Waterpoort
  • 12 november

    TransNordic - 22 Alliance

    21:55
    Waterpoort
  • 12 november

    Kaasbest - 46

    22:30
    Waterpoort
  • 14 november

    Kraaijeveld 3 : 7 Rijschool Lago

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 14 november

    All Stars 1 : 10 GIT

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 14 november

    Optimaal Talent 2 : 3 AW Accu

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 17 november

    BVV Huit 3 : 3 Stoomerette

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 17 november

    Snoex 3 : 7 Jiannis

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 17 november

    REJO 4 : 4 Louter Promotions

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 19 november

    - 13

    18:25
    Waterpoort
  • 19 november

    MBVO - 22 Pim United

    19:00
    Waterpoort
  • 19 november

    Kippie - 83 Houthandel Kik

    19:35
    Waterpoort
  • 19 november

    F.C. Pablito - 55

    20:10
    Waterpoort
  • 19 november

    - 31 Libeccio

    20:45
    Waterpoort
  • 19 november

    Blue Basement - 26 Lincks Recruitment

    21:20
    Waterpoort
  • 19 november

    Café `t Schaapje 5 : 1

    21:55
    Waterpoort
  • 19 november

    Flextra Groep - 42 TransNordic

    22:30
    Waterpoort
  • 21 november

    4-everyoung 2 : 5 MCS

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 21 november

    Inatherm 5 : 2 Kraaijeveld

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 21 november

    Business Club 8 : 4 SME

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 21 november

    Tinke 5 : 2 Mid America Overseas

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 24 november

    Stoomerette 2 : 1 Remax/MarcoBos

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 24 november

    Los Toros 2 : 13 Van Zwitserland

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 24 november

    Heerjan 8 : 3 ZW Zuid

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 26 november

    The Panters - 31 Kippie

    18:25
    Waterpoort
  • 26 november

    Alliance 1 : 3 Café `t Schaapje

    19:00
    Waterpoort
  • 26 november

    Fercam - 11 F.C. Pablito

    19:35
    Waterpoort
  • 26 november

    TransNordic - 23

    20:10
    Waterpoort
  • 26 november

    Duifhuizen Leder - 47

    20:45
    Waterpoort
  • 26 november

    - 23 Houthandel Kik

    21:20
    Waterpoort
  • 26 november

    v. d. Enden & Helwig - 15 T-shirtdeal

    21:55
    Waterpoort
  • 26 november

    - 14 Feestje Bezorgd

    22:30
    Waterpoort
  • 28 november

    Rijschool Lago 4 : 2 4-everyoung

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 28 november

    Dikke Knuff 1 : 5 All Stars

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 28 november

    AW Accu 7 : 0 GIT

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 28 november

    Optimaal Talent 10 : 4 Van der Burg

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 1 december

    REJO 0 : 2 Jiannis

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 1 december

    Veteranen 2 4 : 3 Louter Promotions

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 1 december

    BVV Huit 7 : 4 Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 3 december

    Café `t Schaapje 0 : 5 Flextra Groep

    18:25
    Waterpoort
  • 3 december

    Kippie - 12

    19:00
    Waterpoort
  • 3 december

    Lincks Recruitment - 15 Fercam

    19:35
    Waterpoort
  • 3 december

    1 : 4 Café `t Schaapje

    20:10
    Waterpoort
  • 3 december

    T-shirtdeal - 23 Duifhuizen Leder

    20:45
    Waterpoort
  • 3 december

    F.C. Pablito - 23 Blue Basement

    21:20
    Waterpoort
  • 3 december

    Houthandel Kik - 82 Alliance

    21:55
    Waterpoort
  • 3 december

    v. d. Enden & Helwig - 24 Feestje Bezorgd

    22:30
    Waterpoort
  • 8 december

    Snoex 0 : 3 ZW Zuid

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 8 december

    Louter Promotions 3 : 8 Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 8 december

    Van Zwitserland 7 : 4 Remax/MarcoBos

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 10 december

    Feestje Bezorgd - 24 Blue Basement

    18:25
    Waterpoort
  • 10 december

    Duifhuizen Leder - 02 v. d. Enden & Helwig

    19:00
    Waterpoort
  • 10 december

    - 09 Fercam

    19:35
    Waterpoort
  • 10 december

    Houthandel Kik - 43

    20:10
    Waterpoort
  • 10 december

    - 010 Lincks Recruitment

    20:45
    Waterpoort
  • 10 december

    Café `t Schaapje 0 : 8

    21:20
    Waterpoort
  • 10 december

    Flextra Groep - 24 Kippie

    21:55
    Waterpoort
  • 12 december

    Tinke 5 : 6 AW Accu

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 12 december

    MCS 9 : 2 SME

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 12 december

    Inatherm 7 : 11 Mid America Overseas

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 12 december

    Rijschool Lago 1 : 1 All Stars

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 15 december

    Veteranen 2 0 : 7 BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 15 december

    REJO 5 : 1 Snoex

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 15 december

    Stoomerette 1 : 9 Van Zwitserland

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 17 december

    - 40 Blue Basement

    18:25
    Waterpoort
  • 17 december

    Kippie - 82 Alliance

    19:00
    Waterpoort
  • 17 december

    Houthandel Kik - 23 Flextra Groep

    19:35
    Waterpoort
  • 17 december

    Feestje Bezorgd - 25 Duifhuizen Leder

    20:10
    Waterpoort
  • 17 december

    - 43 TransNordic

    20:45
    Waterpoort
  • 17 december

    Lincks Recruitment - 31 v. d. Enden & Helwig

    21:20
    Waterpoort
  • 17 december

    - 30 Viriditas

    21:55
    Waterpoort
  • 17 december

    F.C. Pablito - 50 T-shirtdeal

    22:30
    Waterpoort
  • 7 januari

    The Panters - 31

    18:25
    Waterpoort
  • 7 januari

    Feestje Bezorgd - 45 T-shirtdeal

    19:00
    Waterpoort
  • 7 januari

    Pim United - 43

    19:35
    Waterpoort
  • 7 januari

    - 93

    20:10
    Waterpoort
  • 7 januari

    Kaasbest - 25 Libeccio

    20:45
    Waterpoort
  • 7 januari

    - 43 Houthandel Kik

    21:20
    Waterpoort
  • 7 januari

    Blue Basement - 71 Fercam

    21:55
    Waterpoort
  • 7 januari

    - 32

    22:30
    Waterpoort
  • 12 januari

    Remax/MarcoBos 7 : 1 Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 12 januari

    Jiannis 2 : 1 Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 14 januari

    - 51 Kaasbest

    18:25
    Waterpoort
  • 14 januari

    TransNordic 4 : 6 Café `t Schaapje

    19:00
    Waterpoort
  • 14 januari

    Alliance - 71 The Panters

    19:35
    Waterpoort
  • 14 januari

    Flextra Groep - 50

    20:10
    Waterpoort
  • 14 januari

    Viriditas - 27

    20:45
    Waterpoort
  • 14 januari

    - 24 T-shirtdeal

    21:20
    Waterpoort
  • 14 januari

    Kippie - 22

    21:55
    Waterpoort
  • 14 januari

    - 22 Blue Basement

    22:30
    Waterpoort
  • 16 januari

    MCS 1 : 5 GIT

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 16 januari

    Van der Burg 4 : 4 Dikke Knuff

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 16 januari

    Optimaal Talent 6 : 1 Mid America Overseas

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 16 januari

    Business Club 11 : 0 Inatherm

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 19 januari

    Van Zwitserland 11 : 2 Veteranen 2

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 19 januari

    ZW Zuid 0 : 5 REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 19 januari

    Louter Promotions 4 : 2 Snoex

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 21 januari

    The Panters - 31 Flextra Groep

    18:25
    Waterpoort
  • 21 januari

    Kaasbest - 05 Viriditas

    19:00
    Waterpoort
  • 21 januari

    - 50 MBVO

    19:35
    Waterpoort
  • 21 januari

    Houthandel Kik - 12 TransNordic

    20:10
    Waterpoort
  • 21 januari

    v. d. Enden & Helwig - 05 F.C. Pablito

    20:45
    Waterpoort
  • 21 januari

    Duifhuizen Leder - 50 Lincks Recruitment

    21:20
    Waterpoort
  • 21 januari

    Fercam - 37 Feestje Bezorgd

    21:55
    Waterpoort
  • 21 januari

    - 12 Pim United

    22:30
    Waterpoort
  • 26 januari

    Jiannis 5 : 3 ZW Zuid

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 26 januari

    Los Toros 0 : 2 Stoomerette

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 28 januari

    - 41 The Panters

    18:25
    Waterpoort
  • 28 januari

    - 12 Alliance

    19:00
    Waterpoort
  • 28 januari

    TransNordic - 24 Kippie

    19:35
    Waterpoort
  • 28 januari

    Libeccio - 53

    20:10
    Waterpoort
  • 28 januari

    Blue Basement - 13 T-shirtdeal

    20:45
    Waterpoort
  • 28 januari

    - 32 v. d. Enden & Helwig

    21:20
    Waterpoort
  • 28 januari

    F.C. Pablito - 14 Duifhuizen Leder

    21:55
    Waterpoort
  • 28 januari

    Pim United - 14 Kaasbest

    22:30
    Waterpoort
  • 2 februari

    Veteranen 2 6 : 7 Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 2 februari

    Jiannis 7 : 6 Louter Promotions

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 2 februari

    Heerjan 15 : 5 Snoex

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 6 februari

    SME 3 : 2 4-everyoung

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 6 februari

    Tinke 10 : 2 Van der Burg

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 6 februari

    Optimaal Talent 1 : 2 Business Club

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 6 februari

    Kraaijeveld 3 : 9 GIT

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 9 februari

    BVV Huit 0 : 7 Van Zwitserland

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 9 februari

    Heerjan 5 : 1 REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 13 februari

    MCS 4 : 6 Dikke Knuff

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 13 februari

    All Stars 9 : 6 4-everyoung

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 13 februari

    Inatherm 3 : 9 Optimaal Talent

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 13 februari

    Rijschool Lago 5 : 5 GIT

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 16 februari

    Stoomerette 3 : 5 Remax/MarcoBos

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 16 februari

    ZW Zuid 2 : 4 BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 18 februari

    Viriditas - 33 Libeccio

    18:25
    Waterpoort
  • 18 februari

    MBVO - 42

    19:00
    Waterpoort
  • 18 februari

    Café `t Schaapje 0 : 5 Houthandel Kik

    19:35
    Waterpoort
  • 18 februari

    - 62

    20:10
    Waterpoort
  • 18 februari

    - 03 The Panters

    20:45
    Waterpoort
  • 18 februari

    Fercam - 05

    21:20
    Waterpoort
  • 18 februari

    Feestje Bezorgd - 12 Lincks Recruitment

    21:55
    Waterpoort
  • 18 februari

    Alliance - 12 Flextra Groep

    22:30
    Waterpoort
  • 20 februari

    Van der Burg 4 : 4 SME

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 20 februari

    Tinke 2 : 4 AW Accu

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 20 februari

    Kraaijeveld 1 : 3 MCS

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 23 februari

    Jiannis 2 : 4 Veteranen 2

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 23 februari

    Remax/MarcoBos 0 : 1 BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 25 februari

    Kippie 2 : 6 Café `t Schaapje

    18:25
    Waterpoort
  • 25 februari

    v. d. Enden & Helwig - 12 Blue Basement

    19:00
    Waterpoort
  • 25 februari

    Libeccio - 50 Pim United

    19:35
    Waterpoort
  • 25 februari

    Kaasbest - 50 MBVO

    20:10
    Waterpoort
  • 25 februari

    Duifhuizen Leder - 13

    20:45
    Waterpoort
  • 25 februari

    Flextra Groep - 05

    21:20
    Waterpoort
  • 25 februari

    T-shirtdeal - 24 Fercam

    21:55
    Waterpoort
  • 25 februari

    - 15 Viriditas

    22:30
    Waterpoort
  • 4 maart

    - 51 Alliance

    18:25
    Waterpoort
  • 4 maart

    MBVO - 50 Libeccio

    19:00
    Waterpoort
  • 4 maart

    Houthandel Kik - 32 Kippie

    19:35
    Waterpoort
  • 4 maart

    1 : 5 Café `t Schaapje

    20:10
    Waterpoort
  • 4 maart

    Lincks Recruitment - 85 F.C. Pablito

    20:45
    Waterpoort
  • 4 maart

    TransNordic - 27

    21:20
    Waterpoort
  • 4 maart

    - 35 Feestje Bezorgd

    21:55
    Waterpoort
  • 4 maart

    Pim United - 26

    22:30
    Waterpoort
  • 6 maart

    Dikke Knuff 2 : 8 SME

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 6 maart

    4-everyoung 5 : 4 Kraaijeveld

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 6 maart

    GIT 4 : 5 All Stars

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 6 maart

    Optimaal Talent 3 : 1 Mid America Overseas

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 9 maart

    BVV Huit 9 : 1 Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 9 maart

    Van Zwitserland 6 : 4 ZW Zuid

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 9 maart

    Jiannis 4 : 10 Remax/MarcoBos

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 11 maart

    Café `t Schaapje 1 : 7 The Panters

    18:25
    Waterpoort
  • 11 maart

    Viriditas - 50 Pim United

    19:00
    Waterpoort
  • 11 maart

    Blue Basement - 03 Duifhuizen Leder

    19:35
    Waterpoort
  • 11 maart

    Houthandel Kik - 54

    20:10
    Waterpoort
  • 11 maart

    - 37 T-shirtdeal

    20:45
    Waterpoort
  • 11 maart

    - 31 MBVO

    21:20
    Waterpoort
  • 11 maart

    - 05

    21:55
    Waterpoort
  • 11 maart

    Fercam - 42 v. d. Enden & Helwig

    22:30
    Waterpoort
  • 13 maart

    Van der Burg 4 : 4 Inatherm

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 13 maart

    Tinke 7 : 5 Business Club

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 13 maart

    AW Accu 8 : 1 Rijschool Lago

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 13 maart

    MCS 5 : 7 All Stars

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 16 maart

    Snoex 0 : 3 REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 16 maart

    Louter Promotions 10 : 6 Stoomerette

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 16 maart

    Veteranen 2 1 : 8 Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 20 maart

    4-everyoung 3 : 5 MCS

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 20 maart

    Kraaijeveld 2 : 4 Van der Burg

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 20 maart

    Dikke Knuff 3 : 3 GIT

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 20 maart

    SME 1 : 1 Inatherm

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 23 maart

    BVV Huit 4 : 2 REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 23 maart

    Remax/MarcoBos 2 : 1 ZW Zuid

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 23 maart

    Van Zwitserland 11 : 3 Stoomerette

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 25 maart

    Flextra Groep - 15

    18:25
    Waterpoort
  • 25 maart

    Feestje Bezorgd - 21 F.C. Pablito

    19:00
    Waterpoort
  • 25 maart

    The Panters - 63 TransNordic

    19:35
    Waterpoort
  • 25 maart

    - 50 Kippie

    20:10
    Waterpoort
  • 25 maart

    MBVO - 43 Viriditas

    20:45
    Waterpoort
  • 25 maart

    - 17 Lincks Recruitment

    21:20
    Waterpoort
  • 25 maart

    Kaasbest - 24

    21:55
    Waterpoort
  • 25 maart

    Duifhuizen Leder - 27 Fercam

    22:30
    Waterpoort
  • 27 maart

    Rijschool Lago 1 : 5 SME

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 27 maart

    Dikke Knuff 3 : 2 Kraaijeveld

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 27 maart

    AW Accu 4 : 6 Optimaal Talent

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 27 maart

    Tinke 10 : 13 Mid America Overseas

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 30 maart

    Heerjan 5 : 1 Jiannis

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 30 maart

    Veteranen 2 5 : 0 Snoex

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 30 maart

    Louter Promotions 4 : 12 Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 3 april

    All Stars 1 : 1 Rijschool Lago

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 3 april

    Van der Burg 4 : 3 MCS

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 3 april

    4-everyoung 1 : 9 Inatherm

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 3 april

    Business Club 1 : 2 AW Accu

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 6 april

    Remax/MarcoBos 1 : 1 Stoomerette

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 6 april

    ZW Zuid 5 : 3 Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 8 april

    F.C. Pablito - 05

    18:25
    Waterpoort
  • 8 april

    The Panters - 44 Houthandel Kik

    19:00
    Waterpoort
  • 8 april

    T-shirtdeal - 24 Lincks Recruitment

    19:35
    Waterpoort
  • 8 april

    - 12

    20:10
    Waterpoort
  • 8 april

    v. d. Enden & Helwig - 50

    20:45
    Waterpoort
  • 8 april

    - 06 Kaasbest

    21:20
    Waterpoort
  • 8 april

    Alliance - 53 TransNordic

    21:55
    Waterpoort
  • 8 april

    - 55 Libeccio

    22:30
    Waterpoort
  • 10 april

    Dikke Knuff 5 : 4 4-everyoung

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 10 april

    GIT 10 : 4 SME

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 10 april

    Business Club - Mid America Overseas

    19:45
    BVV Barendrecht veld 8B
  • 10 april

    Tinke 4 : 6 Optimaal Talent

    19:45
    BVV Barendrecht veld 8A
  • 13 april

    Van Zwitserland - Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 13 april

    Snoex 2 : 5 Jiannis

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 13 april

    REJO 4 : 5 Louter Promotions

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 15 april

    - 22

    18:25
    Waterpoort
  • 15 april

    - 50 F.C. Pablito

    19:00
    Waterpoort
  • 15 april

    Pim United - 01 MBVO

    19:35
    Waterpoort
  • 15 april

    Libeccio - 07

    20:10
    Waterpoort
  • 15 april

    T-shirtdeal - 34 Feestje Bezorgd

    20:45
    Waterpoort
  • 15 april

    Lincks Recruitment - 05 Blue Basement

    21:20
    Waterpoort
  • 15 april

    2 : 3 Café `t Schaapje

    21:55
    Waterpoort
  • 17 april

    Kraaijeveld 2 : 6 All Stars

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 17 april

    Tinke 7 : 3 AW Accu

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 17 april

    Mid America Overseas 6 : 9 Business Club

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 17 april

    Inatherm 1 : 1 Rijschool Lago

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 20 april

    BVV Huit 3 : 2 Remax/MarcoBos

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 20 april

    Veteranen 2 4 : 5 ZW Zuid

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 20 april

    Los Toros 2 : 4 Snoex

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 24 april

    Tinke 2 : 2 Optimaal Talent

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 24 april

    Kraaijeveld - SME

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 24 april

    AW Accu 6 : 3 Business Club

    19:45
    BVV Barendrecht veld 8A
  • 24 april

    4-everyoung 4 : 5 GIT

    19:45
    BVV Barendrecht veld 8B
  • 29 april

    Kippie - 63 The Panters

    18:25
    Waterpoort
  • 29 april

    Café `t Schaapje 2 : 0 Alliance

    19:00
    Waterpoort
  • 29 april

    Houthandel Kik - 21

    19:35
    Waterpoort
  • 29 april

    - 51 TransNordic

    20:10
    Waterpoort
  • 29 april

    - 45 Duifhuizen Leder

    20:45
    Waterpoort
  • 29 april

    F.C. Pablito - 05 Fercam

    21:20
    Waterpoort
  • 29 april

    T-shirtdeal - 35 v. d. Enden & Helwig

    21:55
    Waterpoort
  • 29 april

    Feestje Bezorgd - 23

    22:30
    Waterpoort
  • 1 mei

    Rijschool Lago - MCS

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 1 mei

    Dikke Knuff 2 : 7 Inatherm

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 1 mei

    All Stars 5 : 9 Van der Burg

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 4 mei

    BVV Huit 1 : 4 Van Zwitserland

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 4 mei

    ZW Zuid 2 : 4 Veteranen 2

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 6 mei

    Flextra Groep 4 : 0 Café `t Schaapje

    18:25
    Waterpoort
  • 6 mei

    Duifhuizen Leder - 43 T-shirtdeal

    19:00
    Waterpoort
  • 6 mei

    Fercam - 27 Lincks Recruitment

    19:35
    Waterpoort
  • 6 mei

    Alliance - 41 Houthandel Kik

    20:10
    Waterpoort
  • 6 mei

    - 50 Kippie

    20:45
    Waterpoort
  • 6 mei

    Blue Basement - 32 F.C. Pablito

    21:20
    Waterpoort
  • 6 mei

    - 50 Alliance

    21:55
    Waterpoort
  • 6 mei

    Feestje Bezorgd - 12 v. d. Enden & Helwig

    22:30
    Waterpoort
  • 8 mei

    Van der Burg 7 : 3 4-everyoung

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 8 mei

    SME 0 : 5 MCS

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 8 mei

    Mid America Overseas 5 : 5 AW Accu

    19:45
    BVV Barendrecht veld 8A
  • 8 mei

    Optimaal Talent 8 : 2 Business Club

    19:45
    BVV Barendrecht veld 8B
  • 11 mei

    Stoomerette 4 : 0 Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 11 mei

    Louter Promotions 4 : 4 Snoex

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 11 mei

    REJO 2 : 1 Jiannis

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 13 mei

    - 94 Lincks Recruitment

    18:25
    Waterpoort
  • 13 mei

    Blue Basement - 01 Feestje Bezorgd

    19:00
    Waterpoort
  • 13 mei

    v. d. Enden & Helwig - 22 Duifhuizen Leder

    19:35
    Waterpoort
  • 13 mei

    Fercam - 26

    20:10
    Waterpoort
  • 13 mei

    - 50

    20:45
    Waterpoort
  • 13 mei

    TransNordic - 25 Flextra Groep

    21:20
    Waterpoort
  • 15 mei

    Dikke Knuff 8 : 5 Rijschool Lago

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 15 mei

    Business Club 8 : 4 Tinke

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 15 mei

    Mid America Overseas 6 : 3 AW Accu

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 15 mei

    GIT 7 : 2 Kraaijeveld

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 18 mei

    Remax/MarcoBos 2 : 6 Van Zwitserland

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 18 mei

    ZW Zuid 7 : 3 REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 18 mei

    BVV Huit 4 : 2 Stoomerette

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 22 mei

    Van der Burg 5 : 9 GIT

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 22 mei

    Inatherm MCS

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 22 mei

    All Stars 8 : 6 Dikke Knuff

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 22 mei

    Mid America Overseas 3 : 8 Optimaal Talent

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 25 mei

    Los Toros Veteranen 2

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 25 mei

    Heerjan 12 : 5 Louter Promotions

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 4 september

    Bikespoint 0 : 1 Inatherm

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 4 september

    Mid America Overseas 8 : 5 Caru Containers

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 4 september

    SME 2 : 2 All Stars

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 4 september

    Businessclub 3 : 2 Optimaal Talent

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 7 september

    Snoex 2 : 1 Jiannis

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 7 september

    Veteranen 2 1 : 5 Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 9 september

    Fernand 3 : 4 Blue Basement

    19:00
  • 9 september

    Feestje Bezorgd 5 : 3 F.C. Pablito

    19:35
  • 9 september

    Fercam 0 : 4 v. d. Enden & Helwig

    20:10
  • 9 september

    Lincks Recruitment 7 : 2 Kippie

    20:45
  • 9 september

    TransNordic 3 : 7 Vermatech

    21:20
  • 11 september

    Kraaijeveld 2 : 3 Dikke Knuff

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 11 september

    4-everyoung 2 : 8 Rijschool Lago

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 11 september

    AW Accu 17 : 6 GIT

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 11 september

    Inatherm 2 : 2 MCS

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 14 september

    Van Zwitserland 4 : 6 Remax/Mbos

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 14 september

    Louter Promotions 3 : 8 REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 14 september

    ZW Zuid 7 : 4 Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 16 september

    Viriditas 4 : 2 MBVO

    19:00
  • 16 september

    Libeccio 1 : 0 Pim United

    19:35
  • 16 september

    Sporthuis Pim Doesburg 2 : 7 Simonis Verf / Sikkens

    20:10
  • 16 september

    v. d. Enden & Helwig 6 : 2 Blue Basement

    20:45
  • 16 september

    Fercam 1 : 7 F.C. Pablito

    21:20
  • 16 september

    Fernand 1 : 7 Duifhuizen Leder

    21:55
  • 16 september

    Feestje Bezorgd 3 : 7 Café `t Schaapje

    22:30
  • 18 september

    AW Accu 6 : 7 Mid America Overseas

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 18 september

    SME Bikespoint

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 18 september

    Optimaal Talent 7 : 5 All Stars

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 18 september

    Caru Containers Businessclub

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 21 september

    Remax/Mbos 8 : 2 Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 21 september

    Snoex 1 : 9 ZW Zuid

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 21 september

    Jiannis 2 : 8 BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 23 september

    Kippie 2 : 4 Vermatech

    18:25
  • 23 september

    Lincks Recruitment 4 : 3 Alliance

    19:00
  • 23 september

    TransNordic 2 : 0 Flextra Groep

    19:35
  • 23 september

    Viriditas 3 : 2 Pim United

    20:45
  • 23 september

    Libeccio 3 : 4 The Panters

    21:20
  • 23 september

    MBVO 4 : 1 Simonis Verf / Sikkens

    21:55
  • 25 september

    Rijschool Lago 7 : 4 Dikke Knuff

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 25 september

    MCS 7 : 1 Bikespoint

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 25 september

    4-everyoung 3 : 3 Kraaijeveld

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 25 september

    GIT 2 : 3 Inatherm

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 28 september

    REJO 4 : 2 Veteranen 2

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 28 september

    Los Toros 7 : 3 Louter Promotions

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 30 september

    Blue Basement 2 : 3 F.C. Pablito

    18:25
  • 30 september

    v. d. Enden & Helwig 3 : 2 Duifhuizen Leder

    19:00
  • 30 september

    Fercam 2 : 1 Café `t Schaapje

    19:35
  • 30 september

    Vermatech 4 : 4 Alliance

    20:45
  • 30 september

    Kippie 9 : 2 Flextra Groep

    21:20
  • 30 september

    Lincks Recruitment 1 : 3 Kaasbest

    21:55
  • 2 oktober

    All Stars 3 : 5 Rijschool Lago

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 2 oktober

    Caru Containers 8 : 1 SME

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 2 oktober

    Optimaal Talent 7 : 1 AW Accu

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 2 oktober

    Businessclub 5 : 2 Mid America Overseas

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 5 oktober

    ZW Zuid 0 : 7 Remax/Mbos

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 5 oktober

    Heerjan 4 : 6 BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 5 oktober

    Snoex 8 : 10 Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 7 oktober

    Pim United 5 : 0 The Panters

    18:25
  • 7 oktober

    Viriditas 3 : 9 Simonis Verf / Sikkens

    19:00
  • 7 oktober

    Libeccio 5 : 1 Sporthuis Pim Doesburg

    19:35
  • 7 oktober

    MBVO 2 : 2 Houthandel Kik

    20:10
  • 7 oktober

    F.C. Pablito 4 : 3 Duifhuizen Leder

    20:45
  • 7 oktober

    Blue Basement 4 : 2 Café `t Schaapje

    21:20
  • 7 oktober

    Fercam 4 : 2 Feestje Bezorgd

    21:55
  • 9 oktober

    Kraaijeveld 0 : 2 Inatherm

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 9 oktober

    Dikke Knuff 3 : 2 All Stars

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 9 oktober

    Bikespoint 3 : 5 GIT

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 9 oktober

    Mid America Overseas 2 : 9 Optimaal Talent

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 12 oktober

    Veteranen 2 3 : 7 Van Zwitserland

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 12 oktober

    Louter Promotions 4 : 6 Jiannis

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 12 oktober

    Stoomerette 2 : 5 REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 14 oktober

    Alliance 1 : 4 Flextra Groep

    18:25
  • 14 oktober

    Vermatech 0 : 2 Kaasbest

    19:00
  • 14 oktober

    Lincks Recruitment 2 : 4 FC Sranang Maghreb

    19:35
  • 14 oktober

    Pim United 0 : 5 Sporthuis Pim Doesburg

    20:10
  • 14 oktober

    Simonis Verf / Sikkens 2 : 4 Houthandel Kik

    20:45
  • 14 oktober

    Viriditas 1 : 2 The Panters

    21:20
  • 14 oktober

    MBVO 2 : 3 Libeccio

    21:55
  • 16 oktober

    SME 3 : 5 Kraaijeveld

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 16 oktober

    Caru Containers 3 : 6 AW Accu

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 16 oktober

    4-everyoung 4 : 6 MCS

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 16 oktober

    Rijschool Lago 1 : 7 Businessclub

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 19 oktober

    ZW Zuid 3 : 6 Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 26 oktober

    Snoex 3 : 9 REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 26 oktober

    Louter Promotions 7 : 2 Stoomerette

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 26 oktober

    Veteranen 2 8 : 2 Jiannis

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 28 oktober

    Duifhuizen Leder 1 : 1 Café `t Schaapje

    18:25
  • 28 oktober

    Houthandel Kik 6 : 1 The Panters

    19:00
  • 28 oktober

    Blue Basement 6 : 3 Feestje Bezorgd

    19:35
  • 28 oktober

    v. d. Enden & Helwig 3 : 5 Fernand

    20:10
  • 28 oktober

    Flextra Groep 5 : 4 Kaasbest

    20:45
  • 28 oktober

    Vermatech 1 : 4 FC Sranang Maghreb

    21:20
  • 28 oktober

    Kippie 4 : 2 TransNordic

    21:55
  • 30 oktober

    4-everyoung 3 : 2 All Stars

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 30 oktober

    Mid America Overseas 1 : 2 Bikespoint

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 30 oktober

    MCS 14 : 6 GIT

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 30 oktober

    Dikke Knuff 2 : 7 Inatherm

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 2 november

    Stoomerette 3 : 8 Remax/Mbos

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 2 november

    Louter Promotions 1 : 2 ZW Zuid

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 4 november

    The Panters - 03 Sporthuis Pim Doesburg

    18:25
    Waterpoort
  • 4 november

    Pim United - 21 MBVO

    19:00
    Waterpoort
  • 4 november

    Simonis Verf / Sikkens - 12 Libeccio

    19:35
    Waterpoort
  • 4 november

    Houthandel Kik - 52 Viriditas

    20:10
    Waterpoort
  • 4 november

    Duifhuizen Leder - 44 Feestje Bezorgd

    20:45
    Waterpoort
  • 4 november

    F.C. Pablito - 56 Fernand

    21:20
    Waterpoort
  • 4 november

    Blue Basement - 30 Fercam

    21:55
    Waterpoort
  • 6 november

    SME 2 : 2 Rijschool Lago

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 6 november

    Kraaijeveld 2 : 1 GIT

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 6 november

    Businessclub 8 : 1 AW Accu

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 6 november

    Caru Containers 1 : 8 Optimaal Talent

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 9 november

    Heerjan 7 : 5 Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 9 november

    Jiannis 1 : 4 REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 9 november

    Snoex 5 : 2 Veteranen 2

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 11 november

    Flextra Groep - 37 FC Sranang Maghreb

    18:25
    Waterpoort
  • 11 november

    Alliance - 39 TransNordic

    19:00
    Waterpoort
  • 11 november

    Vermatech - 40 Lincks Recruitment

    19:35
    Waterpoort
  • 11 november

    The Panters - 23 MBVO

    20:10
    Waterpoort
  • 11 november

    Simonis Verf / Sikkens - 13 Pim United

    20:45
    Waterpoort
  • 11 november

    Houthandel Kik - 22 Libeccio

    21:20
    Waterpoort
  • 11 november

    Sporthuis Pim Doesburg - 21 Viriditas

    21:55
    Waterpoort
  • 13 november

    Dikke Knuff 2 : 8 MCS

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 13 november

    4-everyoung 10 : 4 SME

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 13 november

    Bikespoint 2 : 4 All Stars

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 13 november

    Inatherm 2 : 5 Mid America Overseas

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 16 november

    Stoomerette 7 : 1 BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 16 november

    Louter Promotions 6 : 4 Snoex

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 16 november

    Van Zwitserland 4 : 7 Remax/Mbos

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 18 november

    Café `t Schaapje - 64 Fernand

    19:00
    Waterpoort
  • 18 november

    Duifhuizen Leder - 14 Fercam

    19:35
    Waterpoort
  • 18 november

    F.C. Pablito - 36 v. d. Enden & Helwig

    20:10
    Waterpoort
  • 18 november

    Kaasbest - 54 TransNordic

    20:45
    Waterpoort
  • 18 november

    Flextra Groep - 41 Lincks Recruitment

    21:20
    Waterpoort
  • 18 november

    Alliance - 30 Kippie

    21:55
    Waterpoort
  • 20 november

    AW Accu 3 : 2 MCS

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 20 november

    Kraaijeveld 1 : 9 Rijschool Lago

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 20 november

    Optimaal Talent 6 : 2 Businessclub

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 20 november

    Caru Containers 9 : 5 GIT

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 23 november

    Heerjan 8 : 4 Jiannis

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 23 november

    ZW Zuid 5 : 5 Veteranen 2

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 23 november

    REJO 2 : 9 Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 25 november

    Sporthuis Pim Doesburg - 90 Alliance

    19:00
    Waterpoort
  • 25 november

    Houthandel Kik - 14 Simonis Verf / Sikkens

    19:35
    Waterpoort
  • 25 november

    Pim United - 11 Kippie

    20:10
    Waterpoort
  • 25 november

    Vermatech - 52 v. d. Enden & Helwig

    20:45
    Waterpoort
  • 25 november

    Café `t Schaapje 2 : 4 Lincks Recruitment

    21:20
  • 25 november

    Fernand - 16 MBVO

    21:55
    Waterpoort
  • 27 november

    SME 7 : 8 Inatherm

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 27 november

    Mid America Overseas 6 : 5 Caru Containers

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 27 november

    All Stars 4 : 1 Kraaijeveld

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 27 november

    Dikke Knuff 3 : 5 4-everyoung

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 30 november

    Van Zwitserland 10 : 1 Stoomerette

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 30 november

    Veteranen 2 Louter Promotions

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 30 november

    Snoex 4 : 11 Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 2 december

    TransNordic - 52 Libeccio

    19:00
    Waterpoort
  • 2 december

    Viriditas - 27 FC Sranang Maghreb

    19:35
    Waterpoort
  • 2 december

    Duifhuizen Leder - 21 Kaasbest

    20:10
    Waterpoort
  • 2 december

    Flextra Groep - 28 Blue Basement

    20:45
    Waterpoort
  • 2 december

    The Panters - 92 F.C. Pablito

    21:20
    Waterpoort
  • 2 december

    Feestje Bezorgd - 23 Fercam

    21:55
    Waterpoort
  • 4 december

    Rijschool Lago 3 : 3 MCS

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 4 december

    GIT 2 : 3 4-everyoung

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 4 december

    Optimaal Talent 16 : 2 AW Accu

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 4 december

    Bikespoint 2 : 13 Businessclub

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 7 december

    ZW Zuid 3 : 7 BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 7 december

    Los Toros 6 : 2 Jiannis

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 7 december

    Remax/Mbos 13 : 3 REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 9 december

    FC Sranang Maghreb - 15 Alliance

    18:25
    Waterpoort
  • 9 december

    The Panters - 44 Simonis Verf / Sikkens

    19:00
    Waterpoort
  • 9 december

    Houthandel Kik - 53 Pim United

    19:35
    Waterpoort
  • 9 december

    Libeccio - 02 Viriditas

    20:10
    Waterpoort
  • 9 december

    Sporthuis Pim Doesburg - 31 MBVO

    20:45
    Waterpoort
  • 9 december

    Feestje Bezorgd - 65 Fernand

    21:20
    Waterpoort
  • 11 december

    Dikke Knuff 1 : 3 SME

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 11 december

    Inatherm 9 : 13 All Stars

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 11 december

    Kraaijeveld 3 : 5 Bikespoint

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 11 december

    Mid America Overseas - AW Accu

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 14 december

    Stoomerette - BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 14 december

    Los Toros - Van Zwitserland

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 16 december

    Houthandel Kik - 25 The Panters

    18:25
    Waterpoort
  • 16 december

    Café `t Schaapje - 51 v. d. Enden & Helwig

    19:00
    Waterpoort
  • 16 december

    Duifhuizen Leder - 11 Blue Basement

    19:35
    Waterpoort
  • 16 december

    FC Sranang Maghreb - 43 TransNordic

    20:10
    Waterpoort
  • 16 december

    Kaasbest - 44 Kippie

    20:45
    Waterpoort
  • 16 december

    Flextra Groep 5 : 5 Vermatech

    21:20
    Waterpoort
  • 16 december

    Fernand - 24 Fercam

    21:55
    Waterpoort
  • 11 januari

    BVV Huit - Remax/Mbos

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 13 januari

    Feestje Bezorgd 5 : 2 v. d. Enden & Helwig

    19:00
  • 13 januari

    Café `t Schaapje 3 : 4 F.C. Pablito

    19:35
  • 13 januari

    FC Sranang Maghreb 2 : 9 Kippie

    20:10
  • 13 januari

    TransNordic 4 : 4 Lincks Recruitment

    20:45
  • 13 januari

    Kaasbest 1 : 3 Alliance

    21:20
  • 13 januari

    Sporthuis Pim Doesburg 3 : 6 Houthandel Kik

    21:55
  • 15 januari

    Mid America Overseas 4 : 7 MCS

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 15 januari

    Businessclub 6 : 2 Caru Containers

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 15 januari

    Kraaijeveld 1 : 3 4-everyoung

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 15 januari

    Bikespoint 4 : 4 SME

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 18 januari

    Van Zwitserland 6 : 1 BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 18 januari

    Louter Promotions 5 : 6 Veteranen 2

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 18 januari

    Snoex 1 : 9 Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 20 januari

    Fercam 2 : 5 v. d. Enden & Helwig

    19:00
  • 20 januari

    Fernand 3 : 3 Blue Basement

    19:35
  • 20 januari

    Feestje Bezorgd 3 : 2 F.C. Pablito

    20:10
  • 20 januari

    Lincks Recruitment 3 : 1 Kippie

    20:45
  • 20 januari

    TransNordic 4 : 8 Vermatech

    21:20
  • 20 januari

    FC Sranang Maghreb 3 : 6 Kaasbest

    21:55
  • 22 januari

    Dikke Knuff 1 : 7 Caru Containers

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 22 januari

    AW Accu 5 : 4 Inatherm

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 22 januari

    Optimaal Talent 15 : 4 Rijschool Lago

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 22 januari

    GIT 2 : 2 All Stars

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 25 januari

    Heerjan 10 : 2 REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 25 januari

    Stoomerette 6 : 1 Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 25 januari

    Jiannis 2 : 11 Remax/Mbos

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 27 januari

    FC Sranang Maghreb 3 : 4 Alliance

    19:00
  • 27 januari

    Houthandel Kik 1 : 0 The Panters

    19:35
  • 27 januari

    Viriditas 1 : 5 MBVO

    20:10
  • 27 januari

    Libeccio 0 : 3 Pim United

    20:45
  • 27 januari

    Sporthuis Pim Doesburg 1 : 10 Simonis Verf / Sikkens

    21:20
  • 29 januari

    Mid America Overseas 5 : 2 Kraaijeveld

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 29 januari

    Bikespoint 4 : 4 4-everyoung

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 29 januari

    Businessclub 4 : 3 MCS

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 29 januari

    SME 3 : 8 GIT

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 1 februari

    Snoex 1 : 3 Veteranen 2

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 1 februari

    Louter Promotions 7 : 2 BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 1 februari

    Van Zwitserland 12 : 3 ZW Zuid

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 3 februari

    Fercam 0 : 5 F.C. Pablito

    18:25
  • 3 februari

    Fernand 3 : 4 Duifhuizen Leder

    19:00
  • 3 februari

    Feestje Bezorgd 1 : 4 Café `t Schaapje

    19:35
  • 3 februari

    FC Sranang Maghreb 2 : 2 Kaasbest

    20:10
  • 3 februari

    Lincks Recruitment 2 : 5 Alliance

    20:45
  • 3 februari

    TransNordic 6 : 1 Flextra Groep

    21:20
  • 3 februari

    Kippie 1 : 3 Vermatech

    21:55
  • 5 februari

    All Stars 18 : 6 Dikke Knuff

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 5 februari

    Rijschool Lago 2 : 16 Caru Containers

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 5 februari

    Optimaal Talent 10 : 2 Inatherm

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 5 februari

    AW Accu 5 : 3 Businessclub

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 8 februari

    Jiannis 2 : 4 ZW Zuid

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 8 februari

    Veteranen 2 Remax/Mbos

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 8 februari

    Heerjan 5 : 4 Stoomerette

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 10 februari

    Flextra Groep 1 : 3 Fernand

    19:00
  • 10 februari

    FC Sranang Maghreb 3 : 2 Café `t Schaapje

    19:35
  • 10 februari

    TransNordic 3 : 0 Pim United

    20:10
  • 10 februari

    Duifhuizen Leder 1 : 5 v. d. Enden & Helwig

    20:45
  • 10 februari

    F.C. Pablito 3 : 4 Simonis Verf / Sikkens

    21:20
  • 10 februari

    Fercam 6 : 4 Alliance

    21:55
  • 12 februari

    4-everyoung 0 : 5 Inatherm

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 12 februari

    Kraaijeveld 3 : 7 MCS

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 12 februari

    SME 3 : 4 All Stars

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 12 februari

    Bikespoint 4 : 7 GIT

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 15 februari

    REJO 5 : 3 Snoex

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 15 februari

    Louter Promotions 4 : 7 Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 15 februari

    Van Zwitserland BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 17 februari

    Viriditas 1 : 3 Pim United

    18:25
  • 17 februari

    Libeccio 0 : 0 The Panters

    19:00
  • 17 februari

    MBVO 1 : 2 Simonis Verf / Sikkens

    19:35
  • 17 februari

    Sporthuis Pim Doesburg 5 : 5 Houthandel Kik

    20:10
  • 17 februari

    Blue Basement 3 : 6 F.C. Pablito

    20:45
  • 17 februari

    v. d. Enden & Helwig 3 : 7 Duifhuizen Leder

    21:20
  • 17 februari

    Fercam 3 : 1 Café `t Schaapje

    21:55
  • 19 februari

    AW Accu 6 : 0 4-everyoung

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 19 februari

    Optimaal Talent 10 : 5 Caru Containers

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 19 februari

    Dikke Knuff Rijschool Lago

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 19 februari

    Mid America Overseas Businessclub

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 22 februari

    Van Zwitserland 13 : 6 Stoomerette

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 22 februari

    Remax/Mbos 6 : 1 BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 2 maart

    Vermatech 3 : 0 Alliance

    18:25
  • 2 maart

    Kippie 2 : 3 Flextra Groep

    19:00
  • 2 maart

    Lincks Recruitment 1 : 0 Kaasbest

    19:35
  • 2 maart

    Pim United 6 : 1 The Panters

    20:10
  • 2 maart

    Viriditas 1 : 6 Simonis Verf / Sikkens

    20:45
  • 2 maart

    Libeccio 3 : 2 Sporthuis Pim Doesburg

    21:20
  • 2 maart

    MBVO 3 : 3 Houthandel Kik

    21:55
  • 2 maart

    v. d. Enden & Helwig 0 : 3 Blue Basement

    22:30
  • 4 maart

    Bikespoint 3 : 1 Kraaijeveld

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 4 maart

    AW Accu 2 : 5 Caru Containers

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 4 maart

    MCS 7 : 0 All Stars

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 4 maart

    GIT 12 : 3 Dikke Knuff

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 7 maart

    Heerjan 4 : 6 Van Zwitserland

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 7 maart

    Stoomerette 4 : 7 Remax/Mbos

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 7 maart

    REJO 1 : 7 ZW Zuid

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 9 maart

    F.C. Pablito 1 : 3 Duifhuizen Leder

    19:00
  • 9 maart

    Blue Basement 5 : 6 Café `t Schaapje

    19:35
  • 9 maart

    Fercam 4 : 0 Feestje Bezorgd

    20:10
  • 9 maart

    Lincks Recruitment 3 : 2 FC Sranang Maghreb

    20:45
  • 9 maart

    Vermatech 2 : 2 Kaasbest

    21:20
  • 9 maart

    Alliance 1 : 3 Flextra Groep

    21:55
  • 11 maart

    SME 2 : 3 MCS

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 11 maart

    4-everyoung 9 : 3 Rijschool Lago

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 11 maart

    Businessclub 9 : 1 Inatherm

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 11 maart

    Mid America Overseas 7 : 5 Optimaal Talent

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 2 september

    Dikke Knuff 2 : 9 Rijschool Lago

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 2 september

    Kraaijeveld 2 : 3 Bikespoint

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 2 september

    GIT 1 : 3 De Jong In- en Verkoop

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 2 september

    4-everyoung 3 : 6 All Stars

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 5 september

    De Bikkels 1 : 7 Veteranen 2

    14:00
    Bongerd - veld 3A
  • 5 september

    Remax/MarcoBos 8 : 3 Heerjan

    14:00
    Bongerd - veld 3B
  • 5 september

    Snoex2.0 3 : 4 ZW Zuid

    14:00
    Bongerd - veld 3C
  • 9 september

    Caru Containers 3 : 4 BVV43

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 9 september

    MCS 4 : 8 SME

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 9 september

    AW Accu 4 : 2 Businessclub

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 9 september

    Optimaal Talent 8 : 1 Mid America Overseas

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 12 september

    Van Zwitserland 5 : 8 Stoomerhuitte

    14:00
    Bongerd - veld 3A
  • 12 september

    Louter Promotions 2 : 9 Los Toros

    14:00
    Bongerd - veld 3B
  • 12 september

    REJO 4 : 8 Heerjan

    14:00
    Bongerd - veld 3C
  • 14 september

    Sporting Jägerbomb 6 : 3 Flextra Groep

    18:25
  • 14 september

    Kaasbest 2 : 4 Kippie

    19:00
  • 14 september

    Libeccio 2 : 2 MBVO

    19:35
  • 14 september

    Pim United 1 : 1 SPD Legacy

    20:10
  • 14 september

    The Panters 0 : 1 Veriditas

    20:45
  • 14 september

    Alliance 3 : 1 Blue Basement

    21:20
  • 14 september

    Fercam 10 : 1 Jelier Bouw

    21:55
  • 14 september

    Café `t Schaapje 1 : 3 Feestje Bezorgd

    22:30
  • 16 september

    MCS 5 : 7 De Jong In- en Verkoop

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 16 september

    4-everyoung 3 : 8 Rijschool Lago

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 16 september

    Dikke Knuff 1 : 7 All Stars

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 16 september

    GIT 4 : 3 Kraaijeveld

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 19 september

    Veteranen 2 6 : 4 ZW Zuid

    14:00
    Bongerd - veld 3A
  • 19 september

    Snoex2.0 3 : 4 REJO

    14:00
    Bongerd - veld 3B
  • 19 september

    De Bikkels 0 : 12 Remax/MarcoBos

    14:00
    Bongerd - veld 3C
  • 21 september

    TransNordic 4 : 2 v. d. Enden & Helwig

    19:00
  • 21 september

    Alliance 1 : 2 Jelier Bouw

    19:35
  • 21 september

    Fercam 10 : 0 Café `t Schaapje

    20:10
  • 21 september

    Blue Basement 2 : 4 Feestje Bezorgd

    20:45
  • 21 september

    Vermatech 0 : 5 Sporting Jägerbomb

    21:20
  • 21 september

    MBVO 5 : 3 Flextra Groep

    21:55
  • 21 september

    SPD Legacy 3 : 6 Kaasbest

    22:30
  • 23 september

    AW Accu 4 : 7 Caru Containers

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 23 september

    SME 1 : 2 Bikespoint

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 23 september

    Businessclub 2 : 8 Optimaal Talent

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 23 september

    Mid America Overseas 3 : 4 BVV43

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 26 september

    Heerjan 5 : 6 ZW Zuid

    14:00
    Bongerd - veld 3A
  • 26 september

    Louter Promotions 3 : 5 Stoomerhuitte

    14:00
    Bongerd - veld 3B
  • 26 september

    Van Zwitserland 8 : 3 Los Toros

    14:00
    Bongerd - veld 3C
  • 28 september

    Pim United 1 : 2 Vermatech

    18:25
  • 28 september

    The Panters 1 : 1 Libeccio

    19:00
  • 28 september

    Kippie 5 : 0 Veriditas

    19:35
  • 28 september

    SPD Legacy 3 : 0 MBVO

    20:10
  • 28 september

    Flextra Groep 2 : 4 Kaasbest

    20:45
  • 28 september

    Simonis Verf / Sikkens 1 : 1 Feestje Bezorgd

    21:55
  • 28 september

    TransNordic 4 : 4 Café `t Schaapje

    22:30
  • 30 september

    Kraaijeveld 0 : 8 De Jong In- en Verkoop

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 30 september

    4-everyoung 5 : 4 MCS

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 30 september

    Bikespoint 3 : 9 Rijschool Lago

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 30 september

    All Stars 6 : 7 GIT

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 3 oktober

    Snoex2.0 1 : 8 Remax/MarcoBos

    14:00
    Bongerd - veld 3A
  • 3 oktober

    De Bikkels 7 : 6 REJO

    14:00
    Bongerd - veld 3B
  • 3 oktober

    Veteranen 2 5 : 8 Stoomerhuitte

    14:00
    Bongerd - veld 3C
  • 5 oktober

    Simonis Verf / Sikkens Blue Basement

    18:25
  • 5 oktober

    Café `t Schaapje 9 : 3 Alliance

    19:00
  • 5 oktober

    TransNordic 10 : 2 Fercam

    19:35
  • 5 oktober

    Vermatech 2 : 1 MBVO

    20:10
  • 5 oktober

    Feestje Bezorgd 2 : 3 v. d. Enden & Helwig

    20:45
  • 5 oktober

    Sporting Jägerbomb 3 : 8 Kaasbest

    21:20
  • 5 oktober

    Kippie 3 : 1 Libeccio

    21:55
  • 5 oktober

    Pim United 3 : 0 The Panters

    22:30
  • 7 oktober

    Mid America Overseas 4 : 4 Caru Containers

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 7 oktober

    SME 5 : 4 Dikke Knuff

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 7 oktober

    Businessclub 6 : 3 BVV43

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 7 oktober

    Optimaal Talent 2 : 4 AW Accu

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 10 oktober

    Heerjan 2 : 10 Van Zwitserland

    14:00
    Bongerd - veld 3A
  • 10 oktober

    ZW Zuid 6 : 6 Louter Promotions

    14:00
    Bongerd - veld 3B
  • 10 oktober

    Los Toros 8 : 5 De Bikkels

    14:00
    Bongerd - veld 3C
  • 12 oktober

    Veriditas 4 : 5 SPD Legacy

    18:25
  • 12 oktober

    Vermatech 2 : 1 The Panters

    19:00
  • 12 oktober

    MBVO 3 : 4 Kippie

    19:35
  • 12 oktober

    Libeccio 5 : 2 Kaasbest

    20:10
  • 12 oktober

    Flextra Groep 5 : 0 Pim United

    20:45
  • 12 oktober

    v. d. Enden & Helwig 1 : 8 Fercam

    21:20
  • 12 oktober

    TransNordic 2 : 3 Simonis Verf / Sikkens

    21:55
  • 12 oktober

    Feestje Bezorgd 1 : 5 Café `t Schaapje

    22:30
  • 14 oktober

    All Stars Bikespoint

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 14 oktober

    4-everyoung De Jong In- en Verkoop

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 14 oktober

    Dikke Knuff Kraaijeveld

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 14 oktober

    GIT MCS

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 17 oktober

    Remax/MarcoBos - Stoomerhuitte

    14:00
    Bongerd - veld 3A
  • 17 oktober

    REJO - Los Toros

    14:00
    Bongerd - veld 3B
  • 17 oktober

    Snoex2.0 - Veteranen 2

    14:00
    Bongerd - veld 3C
  • 24 oktober

    Heerjan - Snoex2.0

    14:00
    Bongerd - veld 3A
  • 24 oktober

    Louter Promotions - De Bikkels

    14:00
    Bongerd - veld 3B
  • 24 oktober

    Van Zwitserland - ZW Zuid

    14:00
    Bongerd - veld 3C
  • 26 oktober

    Simonis Verf / Sikkens Alliance

    18:25
  • 26 oktober

    Blue Basement Café `t Schaapje

    19:00
  • 26 oktober

    Jelier Bouw v. d. Enden & Helwig

    19:35
  • 26 oktober

    Pim United - Kaasbest

    20:10
  • 26 oktober

    Fercam Feestje Bezorgd

    20:45
  • 26 oktober

    Veriditas Vermatech

    21:20
  • 26 oktober

    Kippie Flextra Groep

    21:55
  • 26 oktober

    Sporting Jägerbomb SPD Legacy

    22:30
  • 28 oktober

    Caru Containers Optimaal Talent

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 28 oktober

    Mid America Overseas Businessclub

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 28 oktober

    BVV43 AW Accu

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 28 oktober

    SME Rijschool Lago

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 31 oktober

    Van Zwitserland - Remax/MarcoBos

    14:00
    Bongerd - veld 3A
  • 31 oktober

    Veteranen 2 - REJO

    14:00
    Bongerd - veld 3B
  • 31 oktober

    Los Toros - Stoomerhuitte

    14:00
    Bongerd - veld 3C
  • 2 november

    Sporting Jägerbomb Libeccio

    18:25
  • 2 november

    The Panters Kaasbest

    19:00
  • 2 november

    Veriditas MBVO

    19:35
  • 2 november

    Vermatech Flextra Groep

    20:10
  • 2 november

    Kippie Pim United

    20:45
  • 2 november

    Alliance - Simonis Verf / Sikkens

    21:20
  • 2 november

    Blue Basement Jelier Bouw

    21:55
  • 2 november

    v. d. Enden & Helwig Café `t Schaapje

    22:30
  • 4 november

    Dikke Knuff 4-everyoung

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 4 november

    MCS Kraaijeveld

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 4 november

    GIT Rijschool Lago

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 4 november

    De Jong In- en Verkoop Bikespoint

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 7 november

    De Bikkels ZW Zuid

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 7 november

    Heerjan Stoomerhuitte

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 7 november

    Louter Promotions Snoex2.0

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 9 november

    Simonis Verf / Sikkens v. d. Enden & Helwig

    18:25
  • 9 november

    Veriditas - The Panters

    19:00
  • 9 november

    Alliance Fercam

    19:35
  • 9 november

    Café `t Schaapje Jelier Bouw

    20:10
  • 9 november

    Feestje Bezorgd TransNordic

    20:45
  • 9 november

    Flextra Groep Libeccio

    21:20
  • 9 november

    Kippie SPD Legacy

    21:55
  • 9 november

    Pim United Sporting Jägerbomb

    22:30
  • 11 november

    Mid America Overseas AW Accu

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 11 november

    SME All Stars

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 11 november

    BVV43 Optimaal Talent

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 11 november

    Caru Containers Businessclub

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 14 november

    Los Toros Veteranen 2

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 14 november

    Van Zwitserland Louter Promotions

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 14 november

    Remax/MarcoBos REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 16 november

    Simonis Verf / Sikkens Jelier Bouw

    21:55
  • 16 november

    SPD Legacy Vermatech

    22:30
  • 18 november

    Bikespoint MCS

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 18 november

    De Jong In- en Verkoop Dikke Knuff

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 18 november

    4-everyoung GIT

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 18 november

    All Stars Rijschool Lago

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 21 november

    ZW Zuid Stoomerhuitte

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 21 november

    Snoex2.0 Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 21 november

    Heerjan De Bikkels

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 23 november

    v. d. Enden & Helwig Alliance

    21:55
  • 23 november

    Sporting Jägerbomb Veriditas

    22:30
  • 25 november

    Caru Containers BVV43

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 25 november

    SME Kraaijeveld

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 25 november

    AW Accu Businessclub

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 25 november

    Optimaal Talent Mid America Overseas

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 28 november

    Van Zwitserland REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 28 november

    Remax/MarcoBos Stoomerhuitte

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 28 november

    Louter Promotions Veteranen 2

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 30 november

    Kaasbest Vermatech

    18:25
  • 30 november

    Libeccio SPD Legacy

    19:00
  • 30 november

    Veriditas Flextra Groep

    19:35
  • 30 november

    The Panters Kippie

    20:10
  • 30 november

    Sporting Jägerbomb MBVO

    20:45
  • 30 november

    TransNordic Jelier Bouw

    21:20
  • 30 november

    Simonis Verf / Sikkens Café `t Schaapje

    21:55
  • 30 november

    Fercam Blue Basement

    22:30
  • 2 december

    Dikke Knuff Bikespoint

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 2 december

    Rijschool Lago De Jong In- en Verkoop

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 2 december

    All Stars MCS

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 2 december

    4-everyoung Kraaijeveld

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 5 december

    Los Toros Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 5 december

    Snoex2.0 De Bikkels

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 5 december

    ZW Zuid REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 7 december

    Alliance TransNordic

    18:25
  • 7 december

    Sporting Jägerbomb Pim United

    19:00
  • 7 december

    Blue Basement v. d. Enden & Helwig

    19:35
  • 7 december

    Simonis Verf / Sikkens Fercam

    20:10
  • 7 december

    Feestje Bezorgd Jelier Bouw

    20:45
  • 7 december

    The Panters MBVO

    21:20
  • 7 december

    Veriditas Libeccio

    21:55
  • 7 december

    Vermatech Kippie

    22:30
  • 9 december

    AW Accu Caru Containers

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 9 december

    SME GIT

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 9 december

    Businessclub Optimaal Talent

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 9 december

    Mid America Overseas BVV43

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 12 december

    Veteranen 2 Remax/MarcoBos

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 12 december

    Louter Promotions Snoex2.0

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 12 december

    Stoomerhuitte Van Zwitserland

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 14 december

    Sporting Jägerbomb The Panters

    18:25
  • 14 december

    Pim United MBVO

    19:00
  • 14 december

    Flextra Groep SPD Legacy

    19:35
  • 14 december

    Vermatech Libeccio

    20:10
  • 14 december

    Kaasbest Veriditas

    20:45
  • 14 december

    Alliance Feestje Bezorgd

    21:20
  • 14 december

    TransNordic Blue Basement

    21:55
  • 14 december

    Fercam v. d. Enden & Helwig

    22:30
  • 16 december

    Kraaijeveld Rijschool Lago

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 16 december

    Dikke Knuff MCS

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 16 december

    Bikespoint GIT

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 16 december

    De Jong In- en Verkoop All Stars

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 13 januari

    Mid America Overseas Caru Containers

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 13 januari

    SME 4-everyoung

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 13 januari

    Businessclub BVV43

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 13 januari

    Optimaal Talent AW Accu

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 16 januari

    De Bikkels REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 16 januari

    Los Toros ZW Zuid

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 16 januari

    Heerjan Remax/MarcoBos

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 20 januari

    Kraaijeveld All Stars

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 20 januari

    Bikespoint 4-everyoung

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 20 januari

    Dikke Knuff GIT

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 20 januari

    Rijschool Lago MCS

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 23 januari

    Stoomerhuitte Snoex2.0

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 23 januari

    Louter Promotions REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 23 januari

    Van Zwitserland Veteranen 2

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 27 januari

    Caru Containers Optimaal Talent

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 27 januari

    Mid America Overseas Businessclub

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 27 januari

    BVV43 AW Accu

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 27 januari

    SME De Jong In- en Verkoop

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 30 januari

    De Bikkels Stoomerhuitte

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 30 januari

    Los Toros Remax/MarcoBos

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 30 januari

    ZW Zuid Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 6 februari

    Snoex2.0 REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 6 februari

    Louter Promotions Veteranen 2

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 6 februari

    De Bikkels Van Zwitserland

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 13 februari

    Stoomerhuitte Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 13 februari

    Louter Promotions Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 13 februari

    ZW Zuid Remax/MarcoBos

    12:45
    Bongerd - veld 3C