Zaalvoetbal 2e divisie – seizoen 2020-2021

  • 21 september

    Vermatech Sporting Jägerbomb

    21:20
  • 21 september

    MBVO Flextra Groep

    21:55
  • 21 september

    SPD Legacy - Greenline

    22:30
  • 28 september

    Pim United Vermatech

    18:25
  • 28 september

    The Panters Libeccio

    19:00
  • 28 september

    Kippie Veriditas

    19:35
  • 28 september

    SPD Legacy MBVO

    20:10
  • 28 september

    Flextra Groep Greenline

    20:45

Draai je device voor het beste resultaat

Stand Zaalvoetbal 2e divisie

PosClubGWWGVDVDTDSP
1Flextra Groep11006333
2Greenline11004223
3Veriditas11001013
4Libeccio10102201
4MBVO10102201
4Pim United10101101
4SPD Legacy10101101
8Vermatech00000000
9The Panters100101-10
10Kippie100124-20
11Sporting Jägerbomb100136-30