Zaalvoetbal 2e divisie 2018-19

  • 22 oktober

    Alliance Biolab

    18:25
    Waterpoort
  • 22 oktober

    Kippie Groener Gras

    20:45
    Waterpoort
  • 22 oktober

    INTRO TransNordic

    21:20
    Waterpoort
  • 29 oktober

    The Panters - Café `t Schaapje

    18:25
    Waterpoort
  • 29 oktober

    Groener Gras Biolab

    20:45
    Waterpoort
  • 5 november

    Biolab Flextra – Groep

    18:25
    Waterpoort
  • 5 november

    TransNordic The Panters

    19:35
    Waterpoort
  • 5 november

    Alliance Groener Gras

    22:45
    Waterpoort
  • 12 november

    Houthandel Kik The Panters

    19:00
    Waterpoort
  • 12 november

    Groener Gras INTRO

    21:20
    Waterpoort
  • 12 november

    TransNordic Alliance

    21:55
    Waterpoort
  • 19 november

    Kippie Houthandel Kik

    19:35
    Waterpoort
  • 19 november

    Café `t Schaapje - INTRO

    21:55
    Waterpoort
  • 19 november

    Flextra – Groep TransNordic

    22:30
    Waterpoort
  • 26 november

    The Panters Kippie

    18:25
    Waterpoort
  • 26 november

    Alliance - Café `t Schaapje

    19:00
    Waterpoort
  • 26 november

    TransNordic Biolab

    20:10
    Waterpoort
  • 26 november

    INTRO Houthandel Kik

    21:20
    Waterpoort
  • 3 december

    Café `t Schaapje - Flextra – Groep

    18:25
    Waterpoort
  • 3 december

    Kippie INTRO

    19:00
    Waterpoort
  • 3 december

    Groener Gras - Café `t Schaapje

    20:10
    Waterpoort
  • 3 december

    Houthandel Kik Alliance

    21:55
    Waterpoort
  • 10 december

    Houthandel Kik Groener Gras

    20:10
    Waterpoort
  • 10 december

    Café `t Schaapje - Biolab

    21:20
    Waterpoort
  • 10 december

    Flextra – Groep Kippie

    21:55
    Waterpoort
  • 17 december

    Kippie Alliance

    19:00
    Waterpoort
  • 17 december

    Houthandel Kik Flextra – Groep

    19:35
    Waterpoort
  • 17 december

    Groener Gras TransNordic

    20:45
    Waterpoort
  • 7 januari

    The Panters INTRO

    18:25
    Waterpoort
  • 7 januari

    Biolab Houthandel Kik

    21:20
    Waterpoort
  • 14 januari

    TransNordic - Café `t Schaapje

    19:00
    Waterpoort
  • 14 januari

    Alliance The Panters

    19:35
    Waterpoort
  • 14 januari

    Flextra – Groep Groener Gras

    20:10
    Waterpoort
  • 14 januari

    Kippie Biolab

    21:55
    Waterpoort
  • 21 januari

    The Panters Flextra – Groep

    18:25
    Waterpoort
  • 21 januari

    Houthandel Kik TransNordic

    20:10
    Waterpoort
  • 28 januari

    Biolab The Panters

    18:25
    Waterpoort
  • 28 januari

    INTRO Alliance

    19:00
    Waterpoort
  • 28 januari

    TransNordic Kippie

    19:35
    Waterpoort
  • 18 februari

    Café `t Schaapje - Houthandel Kik

    19:35
    Waterpoort
  • 18 februari

    INTRO Biolab

    20:10
    Waterpoort
  • 18 februari

    Groener Gras The Panters

    20:45
    Waterpoort
  • 18 februari

    Alliance Flextra – Groep

    22:30
    Waterpoort
  • 25 februari

    Kippie - Café `t Schaapje

    18:25
    Waterpoort
  • 25 februari

    Flextra – Groep INTRO

    21:20
    Waterpoort
  • 4 maart

    Biolab Alliance

    18:25
    Waterpoort
  • 4 maart

    Houthandel Kik Kippie

    19:35
    Waterpoort
  • 4 maart

    Groener Gras - Café `t Schaapje

    20:10
    Waterpoort
  • 4 maart

    TransNordic INTRO

    21:20
    Waterpoort
  • 11 maart

    Café `t Schaapje - The Panters

    18:25
    Waterpoort
  • 11 maart

    Houthandel Kik Groener Gras

    20:10
    Waterpoort
  • 25 maart

    Flextra – Groep Biolab

    18:25
    Waterpoort
  • 25 maart

    The Panters TransNordic

    19:35
    Waterpoort
  • 25 maart

    Groener Gras Kippie

    20:10
    Waterpoort
  • 8 april

    The Panters Houthandel Kik

    19:00
    Waterpoort
  • 8 april

    Biolab Groener Gras

    20:10
    Waterpoort
  • 8 april

    Alliance TransNordic

    21:55
    Waterpoort
  • 15 april

    INTRO - Café `t Schaapje

    21:55
    Waterpoort
  • 29 april

    Kippie The Panters

    18:25
    Waterpoort
  • 29 april

    Café `t Schaapje - Alliance

    19:00
    Waterpoort
  • 29 april

    Houthandel Kik INTRO

    19:35
    Waterpoort
  • 29 april

    Biolab TransNordic

    20:10
    Waterpoort
  • 6 mei

    Flextra – Groep - Café `t Schaapje

    18:25
    Waterpoort
  • 6 mei

    INTRO Kippie

    20:45
    Waterpoort
  • 6 mei

    Alliance Houthandel Kik

    21:55
    Waterpoort
  • 6 mei

    Groener Gras Alliance

    21:55
    Waterpoort
  • 13 mei

    INTRO Groener Gras

    20:45
    Waterpoort

Draai je device voor het beste resultaat

Stand Zaalvoetbal 2e divisie

PosClubGWWGVDVDTDSP
1Kippie54013282412
2Café `t Schaapje430115879
3Biolab5302191819
4The Panters522113858
5Flextra – Groep62131116-57
6TransNordic42021121-106
7INTRO412157-25
8Houthandel Kik41031218-63
9Alliance4022512-72
10Groener Gras3012411-71