Zaalvoetbal 1e divisie – seizoen 2019/2020

  • 16 september

    v. d. Enden & Helwig Blue Basement

    20:45
  • 16 september

    Fercam F.C. Pablito

    21:20
  • 16 september

    Fernand Duifhuizen Leder

    21:55
  • 16 september

    Feestje Bezorgd Café `t Schaapje

    22:30

Draai je device voor het beste resultaat

Stand Zaalvoetbal 1e divisie

PosClubGWWGVDVDTDSP
1Fercam11004043
2F.C. Pablito11005323
3Fernand11004313
4Café `t Schaapje00000000
4Duifhuizen Leder00000000
6Blue Basement100134-10
7Feestje Bezorgd100135-20
8v. d. Enden & Helwig100104-40