Woensdag Poule

  • 14 november

    Kraaijeveld - Rijschool Lago

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 14 november

    All Stars - GIT

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 14 november

    Optimaal Talent - AW Accu

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 21 november

    4-everyoung MCS

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 21 november

    Inatherm - Kraaijeveld

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 21 november

    Business Club - SME

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 21 november

    Tinke Mid America Overseas

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 28 november

    Rijschool Lago 4-everyoung

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 28 november

    Dikke Knuff All Stars

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 28 november

    AW Accu GIT

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 28 november

    Optimaal Talent Van der Burg

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 5 december

    Tinke AW Accu

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 5 december

    MCS - SME

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 5 december

    Inatherm - Mid America Overseas

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 5 december

    Rijschool Lago All Stars

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 12 december

    Business Club Tinke

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 12 december

    Van der Burg Inatherm

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 12 december

    Dikke Knuff Kraaijeveld

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 12 december

    SME 4-everyoung

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 19 december

    Rijschool Lago Dikke Knuff

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 19 december

    Optimaal Talent - Mid America Overseas

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 19 december

    GIT - Business Club

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 19 december

    MCS - AW Accu

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 31 december

    MCS - GIT

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 31 december

    Van der Burg - SME

    19:45
    Bongerd - veld 3B

Draai je device voor het beste resultaat

Stand Woensdag Poule 35+

PosClubGWWGVDVDTDSP
1Mid America Overseas650142192315
2Business Club641139211813
3Inatherm641134241013
4Optimaal Talent540137112612
5Rijschool Lago64022719812
6Tinke63122721610
7Dikke Knuff63122831-310
8AW Accu5212212017
9All Stars62133236-47
10Kraaijeveld62132034-147
11GIT51132129-84
124-everyoung61143344-114
13MCS51131033-234
14Van der Burg60242026-62
15SME60241538-232