Woensdag A-Poule

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

BVV Barendrecht

Draai je device voor het beste resultaat

Stand Woensdag A-Poule 35+ totaal

PosClubGWWGVDVDTDSP
1Optimaal Talent161600112387448
2Mid America Overseas161015108822631
3Tinke167365957224
4Kapsalon Duet167276678-1223
5AW Accu1681786731325
6Businessclub1662882661620
7GIT91263954-155
8Just4fun91262052-325
9MCS71151554-394
10Inatherm70071750-330
Kwart finale Halve finale Finale
Niet bekend  
6 juni 2018
Niet bekend 19:45 Niet bekend
Niet bekend
9 juni 2018
Niet bekend 13:00 Niet bekend
Niet bekend
 Niet bekend
Niet bekend
16 juni 2018
Niet bekend 15:00 Niet bekend
6 juni 2018
Niet bekend 19:45 Niet bekend
Niet bekend
 
Niet bekend
 
Niet bekend
6 juni 2018
Niet bekend 20:55 Niet bekend
Niet bekend
9 juni 2018
Niet bekend 13:00 Niet bekend
Niet bekend
 Niet bekend
Niet bekend 
6 juni 2018
Niet bekend 20:55 Niet bekend
Niet bekend
 
Niet bekend