Wedstrijden

  • 24 september

    Martinu Duifhuizen Leder.

    20:10
    Waterpoort
  • 24 september

    F. C. Pablito v. d. Enden & Helwig

    20:45
    Waterpoort
  • 24 september

    Feestjebezorgd Fercam

    21:55
    Waterpoort
  • 1 oktober

    T`shirtdeal Blue Basement

    20:45
    Waterpoort
  • 1 oktober

    v. d. Enden & Helwig Martinu

    21:20
    Waterpoort
  • 1 oktober

    Duifhuizen Leder. F. C. Pablito

    21:55
    Waterpoort
  • 8 oktober

    Vernand Fercam

    21:20
    Waterpoort
  • 8 oktober

    Bar Feestjebezorgd

    21:55
    Waterpoort
  • 15 oktober

    Blue Basement v. d. Enden & Helwig

    19:00
    Waterpoort
  • 15 oktober

    Fercam T`shirtdeal

    21:55
    Waterpoort
  • 22 oktober

    Martinu Blue Basement

    19:35
    Waterpoort
  • 22 oktober

    F. C. Pablito Bar

    20:45
    Waterpoort
  • 22 oktober

    Feestjebezorgd Vernand

    21:55
    Waterpoort
  • 29 oktober

    Duifhuizen Leder. Blue Basement

    19:35
    Waterpoort
  • 29 oktober

    v. d. Enden & Helwig Fercam

    20:10
    Waterpoort
  • 29 oktober

    T`shirtdeal Vernand

    20:45
    Waterpoort
  • 5 november

    F. C. Pablito Feestjebezorgd

    19:00
    Waterpoort
  • 5 november

    Fercam Duifhuizen Leder.

    20:10
    Waterpoort
  • 5 november

    Bar Martinu

    21:20
    Waterpoort
  • 12 november

    Martinu F. C. Pablito

    18:25
    Waterpoort
  • 12 november

    Bar T`shirtdeal

    19:35
    Waterpoort
  • 12 november

    Vernand v. d. Enden & Helwig

    20:45
    Waterpoort
  • 19 november

    F. C. Pablito Vernand

    20:10
    Waterpoort
  • 19 november

    Blue Basement Bar

    21:20
    Waterpoort
  • 26 november

    Fercam F. C. Pablito

    19:35
    Waterpoort
  • 26 november

    Duifhuizen Leder. Vernand

    20:45
    Waterpoort
  • 26 november

    v. d. Enden & Helwig T`shirtdeal

    21:55
    Waterpoort
  • 26 november

    Martinu Feestjebezorgd

    22:30
    Waterpoort
  • 3 december

    Bar Fercam

    19:35
    Waterpoort
  • 3 december

    v. d. Enden & Helwig Feestjebezorgd

    20:10
    Waterpoort
  • 3 december

    T`shirtdeal Duifhuizen Leder.

    20:45
    Waterpoort
  • 3 december

    F. C. Pablito Blue Basement

    21:20
    Waterpoort
  • 10 december

    Feestjebezorgd Blue Basement

    18:25
    Waterpoort
  • 10 december

    Duifhuizen Leder. v. d. Enden & Helwig

    19:00
    Waterpoort
  • 10 december

    Martinu Fercam

    19:35
    Waterpoort
  • 10 december

    Vernand Bar

    20:45
    Waterpoort
  • 17 december

    Martinu Blue Basement

    18:25
    Waterpoort
  • 17 december

    Feestjebezorgd Duifhuizen Leder.

    20:10
    Waterpoort
  • 17 december

    F. C. Pablito T`shirtdeal

    20:45
    Waterpoort
  • 17 december

    Bar v. d. Enden & Helwig

    21:20
    Waterpoort
  • 7 januari

    Feestjebezorgd T`shirtdeal

    19:00
    Waterpoort
  • 7 januari

    Martinu Vernand

    20:10
    Waterpoort
  • 7 januari

    Blue Basement Fercam

    21:55
    Waterpoort
  • 14 januari

    Martinu T`shirtdeal

    21:20
    Waterpoort
  • 14 januari

    Vernand Blue Basement

    22:30
    Waterpoort
  • 21 januari

    v. d. Enden & Helwig F. C. Pablito

    20:45
    Waterpoort
  • 21 januari

    Duifhuizen Leder. Bar

    21:20
    Waterpoort
  • 21 januari

    Fercam Feestjebezorgd

    21:55
    Waterpoort
  • 28 januari

    Blue Basement T`shirtdeal

    20:45
    Waterpoort
  • 28 januari

    Martinu v. d. Enden & Helwig

    21:20
    Waterpoort
  • 28 januari

    F. C. Pablito Duifhuizen Leder.

    21:55
    Waterpoort
  • 18 februari

    Fercam Vernand

    21:20
    Waterpoort
  • 18 februari

    Feestjebezorgd Bar

    21:55
    Waterpoort
  • 25 februari

    v. d. Enden & Helwig Blue Basement

    19:00
    Waterpoort
  • 25 februari

    Duifhuizen Leder. Martinu

    20:45
    Waterpoort
  • 25 februari

    T`shirtdeal Fercam

    21:55
    Waterpoort
  • 4 maart

    Bar F. C. Pablito

    20:45
    Waterpoort
  • 4 maart

    Vernand Feestjebezorgd

    21:55
    Waterpoort
  • 11 maart

    Blue Basement Duifhuizen Leder.

    19:35
    Waterpoort
  • 11 maart

    Fercam v. d. Enden & Helwig

    20:10
    Waterpoort
  • 11 maart

    Vernand T`shirtdeal

    20:45
    Waterpoort
  • 25 maart

    Feestjebezorgd F. C. Pablito

    19:00
    Waterpoort
  • 25 maart

    Martinu Bar

    21:20
    Waterpoort
  • 25 maart

    Duifhuizen Leder. Fercam

    22:30
    Waterpoort
  • 8 april

    F. C. Pablito Martinu

    18:25
    Waterpoort
  • 8 april

    T`shirtdeal Bar

    19:35
    Waterpoort
  • 8 april

    v. d. Enden & Helwig Vernand

    20:45
    Waterpoort
  • 15 april

    Vernand F. C. Pablito

    19:00
    Waterpoort
  • 15 april

    T`shirtdeal Feestjebezorgd

    20:45
    Waterpoort
  • 15 april

    Bar Blue Basement

    21:20
    Waterpoort
  • 29 april

    Vernand Duifhuizen Leder.

    20:45
    Waterpoort
  • 29 april

    F. C. Pablito Fercam

    21:20
    Waterpoort
  • 29 april

    T`shirtdeal v. d. Enden & Helwig

    21:55
    Waterpoort
  • 29 april

    Feestjebezorgd Martinu

    22:30
    Waterpoort
  • 6 mei

    Duifhuizen Leder. T`shirtdeal

    19:00
    Waterpoort
  • 6 mei

    Fercam Bar

    19:35
    Waterpoort
  • 6 mei

    Feestjebezorgd v. d. Enden & Helwig

    20:10
    Waterpoort
  • 6 mei

    Blue Basement F. C. Pablito

    21:20
    Waterpoort
  • 13 mei

    Vernand Bar

    18:25
    Waterpoort
  • 13 mei

    Blue Basement Feestjebezorgd

    19:00
    Waterpoort
  • 13 mei

    v. d. Enden & Helwig Duifhuizen Leder.

    19:35
    Waterpoort
  • 13 mei

    Fercam Martinu

    20:10
    Waterpoort
  • 22 september

    Van Zwitserland BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 22 september

    Louter Promotions Snoex

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 22 september

    REJO Jiannis

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 29 september

    Veteranen 2 REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 29 september

    Stoomerette Remax/MarcoBos

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 29 september

    Los Toros Snoex

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 6 oktober

    Van Zwitserland Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 6 oktober

    Jiannis Louter Promotions

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 6 oktober

    ZW Zuid BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 13 oktober

    Veteranen 2 Stoomerette

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 13 oktober

    Snoex REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 13 oktober

    Los Toros Remax/MarcoBos

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 20 oktober

    Stoomerette Van Zwitserland

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 20 oktober

    Heerjan Jiannis

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 20 oktober

    ZW Zuid Louter Promotions

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 27 oktober

    Veteranen 2 Snoex

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 27 oktober

    REJO Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 27 oktober

    Remax/MarcoBos BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 3 november

    Van Zwitserland ZW Zuid

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 3 november

    Louter Promotions Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 3 november

    Heerjan Stoomerette

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 10 november

    BVV Huit Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 10 november

    ZW Zuid Remax/MarcoBos

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 10 november

    Jiannis Veteranen 2

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 17 november

    BVV Huit Stoomerette

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 17 november

    Snoex Jiannis

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 17 november

    REJO Louter Promotions

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 24 november

    Stoomerette Remax/MarcoBos

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 24 november

    Los Toros Van Zwitserland

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 24 november

    Heerjan ZW Zuid

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 1 december

    REJO Jiannis

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 1 december

    Veteranen 2 Louter Promotions

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 1 december

    BVV Huit Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 8 december

    Snoex ZW Zuid

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 8 december

    Louter Promotions Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 8 december

    Van Zwitserland Remax/MarcoBos

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 15 december

    Veteranen 2 BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 15 december

    REJO Snoex

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 15 december

    Stoomerette Van Zwitserland

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 12 januari

    Remax/MarcoBos Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 12 januari

    Jiannis Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 19 januari

    Van Zwitserland Veteranen 2

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 19 januari

    ZW Zuid REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 19 januari

    Louter Promotions Snoex

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 26 januari

    Remax/MarcoBos BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 26 januari

    Jiannis ZW Zuid

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 26 januari

    Los Toros Stoomerette

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 2 februari

    Veteranen 2 Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 2 februari

    Jiannis Louter Promotions

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 2 februari

    Heerjan Snoex

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 9 februari

    BVV Huit Van Zwitserland

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 9 februari

    Heerjan REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 9 februari

    ZW Zuid Veteranen 2

    12:45
    Bongerd - veld 3C

Draai je device voor het beste resultaat

  • 24 september

    Martinu Duifhuizen Leder.

    20:10
    Waterpoort
  • 24 september

    F. C. Pablito v. d. Enden & Helwig

    20:45
    Waterpoort
  • 24 september

    Feestjebezorgd Fercam

    21:55
    Waterpoort
  • 1 oktober

    T`shirtdeal Blue Basement

    20:45
    Waterpoort
  • 1 oktober

    v. d. Enden & Helwig Martinu

    21:20
    Waterpoort
  • 1 oktober

    Duifhuizen Leder. F. C. Pablito

    21:55
    Waterpoort
  • 8 oktober

    Vernand Fercam

    21:20
    Waterpoort
  • 8 oktober

    Bar Feestjebezorgd

    21:55
    Waterpoort
  • 15 oktober

    Blue Basement v. d. Enden & Helwig

    19:00
    Waterpoort
  • 15 oktober

    Fercam T`shirtdeal

    21:55
    Waterpoort
  • 22 oktober

    Martinu Blue Basement

    19:35
    Waterpoort
  • 22 oktober

    F. C. Pablito Bar

    20:45
    Waterpoort
  • 22 oktober

    Feestjebezorgd Vernand

    21:55
    Waterpoort
  • 29 oktober

    Duifhuizen Leder. Blue Basement

    19:35
    Waterpoort
  • 29 oktober

    v. d. Enden & Helwig Fercam

    20:10
    Waterpoort
  • 29 oktober

    T`shirtdeal Vernand

    20:45
    Waterpoort
  • 5 november

    F. C. Pablito Feestjebezorgd

    19:00
    Waterpoort
  • 5 november

    Fercam Duifhuizen Leder.

    20:10
    Waterpoort
  • 5 november

    Bar Martinu

    21:20
    Waterpoort
  • 12 november

    Martinu F. C. Pablito

    18:25
    Waterpoort
  • 12 november

    Bar T`shirtdeal

    19:35
    Waterpoort
  • 12 november

    Vernand v. d. Enden & Helwig

    20:45
    Waterpoort
  • 19 november

    F. C. Pablito Vernand

    20:10
    Waterpoort
  • 19 november

    Blue Basement Bar

    21:20
    Waterpoort
  • 26 november

    Fercam F. C. Pablito

    19:35
    Waterpoort
  • 26 november

    Duifhuizen Leder. Vernand

    20:45
    Waterpoort
  • 26 november

    v. d. Enden & Helwig T`shirtdeal

    21:55
    Waterpoort
  • 26 november

    Martinu Feestjebezorgd

    22:30
    Waterpoort
  • 3 december

    Bar Fercam

    19:35
    Waterpoort
  • 3 december

    v. d. Enden & Helwig Feestjebezorgd

    20:10
    Waterpoort
  • 3 december

    T`shirtdeal Duifhuizen Leder.

    20:45
    Waterpoort
  • 3 december

    F. C. Pablito Blue Basement

    21:20
    Waterpoort
  • 10 december

    Feestjebezorgd Blue Basement

    18:25
    Waterpoort
  • 10 december

    Duifhuizen Leder. v. d. Enden & Helwig

    19:00
    Waterpoort
  • 10 december

    Martinu Fercam

    19:35
    Waterpoort
  • 10 december

    Vernand Bar

    20:45
    Waterpoort
  • 17 december

    Martinu Blue Basement

    18:25
    Waterpoort
  • 17 december

    Feestjebezorgd Duifhuizen Leder.

    20:10
    Waterpoort
  • 17 december

    F. C. Pablito T`shirtdeal

    20:45
    Waterpoort
  • 17 december

    Bar v. d. Enden & Helwig

    21:20
    Waterpoort
  • 7 januari

    Feestjebezorgd T`shirtdeal

    19:00
    Waterpoort
  • 7 januari

    Martinu Vernand

    20:10
    Waterpoort
  • 7 januari

    Blue Basement Fercam

    21:55
    Waterpoort
  • 14 januari

    Martinu T`shirtdeal

    21:20
    Waterpoort
  • 14 januari

    Vernand Blue Basement

    22:30
    Waterpoort
  • 21 januari

    v. d. Enden & Helwig F. C. Pablito

    20:45
    Waterpoort
  • 21 januari

    Duifhuizen Leder. Bar

    21:20
    Waterpoort
  • 21 januari

    Fercam Feestjebezorgd

    21:55
    Waterpoort
  • 28 januari

    Blue Basement T`shirtdeal

    20:45
    Waterpoort
  • 28 januari

    Martinu v. d. Enden & Helwig

    21:20
    Waterpoort
  • 28 januari

    F. C. Pablito Duifhuizen Leder.

    21:55
    Waterpoort
  • 18 februari

    Fercam Vernand

    21:20
    Waterpoort
  • 18 februari

    Feestjebezorgd Bar

    21:55
    Waterpoort
  • 25 februari

    v. d. Enden & Helwig Blue Basement

    19:00
    Waterpoort
  • 25 februari

    Duifhuizen Leder. Martinu

    20:45
    Waterpoort
  • 25 februari

    T`shirtdeal Fercam

    21:55
    Waterpoort
  • 4 maart

    Bar F. C. Pablito

    20:45
    Waterpoort
  • 4 maart

    Vernand Feestjebezorgd

    21:55
    Waterpoort
  • 11 maart

    Blue Basement Duifhuizen Leder.

    19:35
    Waterpoort
  • 11 maart

    Fercam v. d. Enden & Helwig

    20:10
    Waterpoort
  • 11 maart

    Vernand T`shirtdeal

    20:45
    Waterpoort
  • 25 maart

    Feestjebezorgd F. C. Pablito

    19:00
    Waterpoort
  • 25 maart

    Martinu Bar

    21:20
    Waterpoort
  • 25 maart

    Duifhuizen Leder. Fercam

    22:30
    Waterpoort
  • 8 april

    F. C. Pablito Martinu

    18:25
    Waterpoort
  • 8 april

    T`shirtdeal Bar

    19:35
    Waterpoort
  • 8 april

    v. d. Enden & Helwig Vernand

    20:45
    Waterpoort
  • 15 april

    Vernand F. C. Pablito

    19:00
    Waterpoort
  • 15 april

    T`shirtdeal Feestjebezorgd

    20:45
    Waterpoort
  • 15 april

    Bar Blue Basement

    21:20
    Waterpoort
  • 29 april

    Vernand Duifhuizen Leder.

    20:45
    Waterpoort
  • 29 april

    F. C. Pablito Fercam

    21:20
    Waterpoort
  • 29 april

    T`shirtdeal v. d. Enden & Helwig

    21:55
    Waterpoort
  • 29 april

    Feestjebezorgd Martinu

    22:30
    Waterpoort
  • 6 mei

    Duifhuizen Leder. T`shirtdeal

    19:00
    Waterpoort
  • 6 mei

    Fercam Bar

    19:35
    Waterpoort
  • 6 mei

    Feestjebezorgd v. d. Enden & Helwig

    20:10
    Waterpoort
  • 6 mei

    Blue Basement F. C. Pablito

    21:20
    Waterpoort
  • 13 mei

    Vernand Bar

    18:25
    Waterpoort
  • 13 mei

    Blue Basement Feestjebezorgd

    19:00
    Waterpoort
  • 13 mei

    v. d. Enden & Helwig Duifhuizen Leder.

    19:35
    Waterpoort
  • 13 mei

    Fercam Martinu

    20:10
    Waterpoort
  • 22 september

    Van Zwitserland BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 22 september

    Louter Promotions Snoex

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 22 september

    REJO Jiannis

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 29 september

    Veteranen 2 REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 29 september

    Stoomerette Remax/MarcoBos

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 29 september

    Los Toros Snoex

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 6 oktober

    Van Zwitserland Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 6 oktober

    Jiannis Louter Promotions

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 6 oktober

    ZW Zuid BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 13 oktober

    Veteranen 2 Stoomerette

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 13 oktober

    Snoex REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 13 oktober

    Los Toros Remax/MarcoBos

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 20 oktober

    Stoomerette Van Zwitserland

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 20 oktober

    Heerjan Jiannis

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 20 oktober

    ZW Zuid Louter Promotions

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 27 oktober

    Veteranen 2 Snoex

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 27 oktober

    REJO Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 27 oktober

    Remax/MarcoBos BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 3 november

    Van Zwitserland ZW Zuid

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 3 november

    Louter Promotions Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 3 november

    Heerjan Stoomerette

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 10 november

    BVV Huit Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 10 november

    ZW Zuid Remax/MarcoBos

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 10 november

    Jiannis Veteranen 2

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 17 november

    BVV Huit Stoomerette

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 17 november

    Snoex Jiannis

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 17 november

    REJO Louter Promotions

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 24 november

    Stoomerette Remax/MarcoBos

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 24 november

    Los Toros Van Zwitserland

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 24 november

    Heerjan ZW Zuid

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 1 december

    REJO Jiannis

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 1 december

    Veteranen 2 Louter Promotions

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 1 december

    BVV Huit Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 8 december

    Snoex ZW Zuid

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 8 december

    Louter Promotions Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 8 december

    Van Zwitserland Remax/MarcoBos

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 15 december

    Veteranen 2 BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 15 december

    REJO Snoex

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 15 december

    Stoomerette Van Zwitserland

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 12 januari

    Remax/MarcoBos Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 12 januari

    Jiannis Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 19 januari

    Van Zwitserland Veteranen 2

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 19 januari

    ZW Zuid REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 19 januari

    Louter Promotions Snoex

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 26 januari

    Remax/MarcoBos BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 26 januari

    Jiannis ZW Zuid

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 26 januari

    Los Toros Stoomerette

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 2 februari

    Veteranen 2 Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 2 februari

    Jiannis Louter Promotions

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 2 februari

    Heerjan Snoex

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 9 februari

    BVV Huit Van Zwitserland

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 9 februari

    Heerjan REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 9 februari

    ZW Zuid Veteranen 2

    12:45
    Bongerd - veld 3C