Wedstrijden

  • 25 november

    Sporthuis Pim Doesburg Alliance

    19:00
    Waterpoort
  • 25 november

    Houthandel Kik Simonis Verf / Sikkens

    19:35
    Waterpoort
  • 25 november

    Pim United Kippie

    20:10
    Waterpoort
  • 25 november

    Vermatech v. d. Enden & Helwig

    20:45
    Waterpoort
  • 25 november

    Café `t Schaapje Lincks Recruitment

    21:20
  • 25 november

    Fernand MBVO

    21:55
    Waterpoort
  • 2 december

    TransNordic Libeccio

    19:00
    Waterpoort
  • 2 december

    Viriditas FC Sranang Maghreb

    19:35
    Waterpoort
  • 2 december

    Duifhuizen Leder Greenline

    20:10
    Waterpoort
  • 2 december

    Flextra Groep Blue Basement

    20:45
    Waterpoort
  • 2 december

    The Panters F.C. Pablito

    21:20
    Waterpoort
  • 2 december

    Feestje Bezorgd Fercam

    21:55
    Waterpoort
  • 9 december

    FC Sranang Maghreb Alliance

    18:25
    Waterpoort
  • 9 december

    The Panters Simonis Verf / Sikkens

    19:00
    Waterpoort
  • 9 december

    Houthandel Kik Pim United

    19:35
    Waterpoort
  • 9 december

    Libeccio Viriditas

    20:10
    Waterpoort
  • 9 december

    Sporthuis Pim Doesburg MBVO

    20:45
    Waterpoort
  • 9 december

    Feestje Bezorgd Fernand

    21:20
    Waterpoort
  • 16 december

    Houthandel Kik The Panters

    18:25
    Waterpoort
  • 16 december

    Café `t Schaapje v. d. Enden & Helwig

    19:00
    Waterpoort
  • 16 december

    Duifhuizen Leder Blue Basement

    19:35
    Waterpoort
  • 16 december

    FC Sranang Maghreb TransNordic

    20:10
    Waterpoort
  • 16 december

    Greenline Kippie

    20:45
    Waterpoort
  • 16 december

    Flextra Groep Vermatech

    21:20
    Waterpoort
  • 16 december

    Fernand Fercam

    21:55
    Waterpoort
  • 23 november

    Heerjan Jiannis

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 23 november

    ZW Zuid Veteranen 2

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 23 november

    REJO Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 30 november

    Van Zwitserland Stoomerette

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 30 november

    Veteranen 2 Louter Promotions

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 30 november

    Snoex Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 7 december

    ZW Zuid BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 7 december

    Los Toros Jiannis

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 7 december

    Remax/Mbos REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 14 december

    Stoomerette - BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 14 december

    Los Toros - Van Zwitserland

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 11 januari

    Van Zwitserland - Stoomerette

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 11 januari

    BVV Huit - Remax/Mbos

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 18 januari

    Van Zwitserland - BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 27 november

    SME Inatherm

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 27 november

    Mid America Overseas Caru Containers

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 27 november

    All Stars Kraaijeveld

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 27 november

    Dikke Knuff 4-everyoung

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 4 december

    Rijschool Lago MCS

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 4 december

    GIT 4-everyoung

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 4 december

    Optimaal Talent AW Accu

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 4 december

    Bikespoint Businessclub

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 11 december

    Dikke Knuff - SME

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 11 december

    Inatherm - All Stars

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 11 december

    Kraaijeveld - Bikespoint

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 11 december

    Mid America Overseas - AW Accu

    20:55
    Bongerd - veld 3B

Draai je device voor het beste resultaat

  • 25 november

    Sporthuis Pim Doesburg Alliance

    19:00
    Waterpoort
  • 25 november

    Houthandel Kik Simonis Verf / Sikkens

    19:35
    Waterpoort
  • 25 november

    Pim United Kippie

    20:10
    Waterpoort
  • 25 november

    Vermatech v. d. Enden & Helwig

    20:45
    Waterpoort
  • 25 november

    Café `t Schaapje Lincks Recruitment

    21:20
  • 25 november

    Fernand MBVO

    21:55
    Waterpoort
  • 2 december

    TransNordic Libeccio

    19:00
    Waterpoort
  • 2 december

    Viriditas FC Sranang Maghreb

    19:35
    Waterpoort
  • 2 december

    Duifhuizen Leder Greenline

    20:10
    Waterpoort
  • 2 december

    Flextra Groep Blue Basement

    20:45
    Waterpoort
  • 2 december

    The Panters F.C. Pablito

    21:20
    Waterpoort
  • 2 december

    Feestje Bezorgd Fercam

    21:55
    Waterpoort
  • 9 december

    FC Sranang Maghreb Alliance

    18:25
    Waterpoort
  • 9 december

    The Panters Simonis Verf / Sikkens

    19:00
    Waterpoort
  • 9 december

    Houthandel Kik Pim United

    19:35
    Waterpoort
  • 9 december

    Libeccio Viriditas

    20:10
    Waterpoort
  • 9 december

    Sporthuis Pim Doesburg MBVO

    20:45
    Waterpoort
  • 9 december

    Feestje Bezorgd Fernand

    21:20
    Waterpoort
  • 16 december

    Houthandel Kik The Panters

    18:25
    Waterpoort
  • 16 december

    Café `t Schaapje v. d. Enden & Helwig

    19:00
    Waterpoort
  • 16 december

    Duifhuizen Leder Blue Basement

    19:35
    Waterpoort
  • 16 december

    FC Sranang Maghreb TransNordic

    20:10
    Waterpoort
  • 16 december

    Greenline Kippie

    20:45
    Waterpoort
  • 16 december

    Flextra Groep Vermatech

    21:20
    Waterpoort
  • 16 december

    Fernand Fercam

    21:55
    Waterpoort
  • 23 november

    Heerjan Jiannis

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 23 november

    ZW Zuid Veteranen 2

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 23 november

    REJO Los Toros

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 30 november

    Van Zwitserland Stoomerette

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 30 november

    Veteranen 2 Louter Promotions

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 30 november

    Snoex Heerjan

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 7 december

    ZW Zuid BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 7 december

    Los Toros Jiannis

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 7 december

    Remax/Mbos REJO

    12:45
    Bongerd - veld 3C
  • 14 december

    Stoomerette - BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 14 december

    Los Toros - Van Zwitserland

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 11 januari

    Van Zwitserland - Stoomerette

    12:45
    Bongerd - veld 3A
  • 11 januari

    BVV Huit - Remax/Mbos

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 18 januari

    Van Zwitserland - BVV Huit

    12:45
    Bongerd - veld 3B
  • 27 november

    SME Inatherm

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 27 november

    Mid America Overseas Caru Containers

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 27 november

    All Stars Kraaijeveld

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 27 november

    Dikke Knuff 4-everyoung

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 4 december

    Rijschool Lago MCS

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 4 december

    GIT 4-everyoung

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 4 december

    Optimaal Talent AW Accu

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 4 december

    Bikespoint Businessclub

    20:55
    Bongerd - veld 3B
  • 11 december

    Dikke Knuff - SME

    19:45
    Bongerd - veld 3A
  • 11 december

    Inatherm - All Stars

    19:45
    Bongerd - veld 3B
  • 11 december

    Kraaijeveld - Bikespoint

    20:55
    Bongerd - veld 3A
  • 11 december

    Mid America Overseas - AW Accu

    20:55
    Bongerd - veld 3B