Jeugd toernooien

BIJGEWERKT TOT 16-mei
bvvtoernooien@gmail.com Zaalvoetbal 2e Paasdag Hemelvaart Pinksteren (2e)       Familiedag  
Tel. 06-10140117 3-jan 2-apr 10-mei 21-mei 2-jun 9-jun 16-jun 23-jun 24-jun 26-aug
JO19-1 3e divisie BVV BVV sc ’t Zand Maasstad-          toernooi Spartaan’20
JO19-2 1e klasse BVV BVV
JO19-3 2e klasse BVV BVV
JO19-4 3e klasse BVV BVV
JO19-5 4e klasse BVV BVV
MO19-1 1e klasse BVV Oranje Wit BVV BVV
MO19-2 2e klasse BVV DSVP BVV
In onderhandeling Toernooi is bevestigd of team is ter beschikking van andere teams om spelers te leveren. afgemeld door team
BIJGEWERKT TOT 16-mei
bvvtoernooien@gmail.com Zaalvoetbal 2e Paasdag Hemelvaart Pinksteren (2e)       Familiedag  
Tel. 06-10140117 3-jan 2-apr 10-mei 21-mei 2-jun 9-jun 16-jun 23-jun 25-aug
JO17-1 3e divisie BVV BVV   sc ’t Zand SHO
JO17-2 1e klasse BVV BVV
JO17-3 2e klasse BVV BVV
JO17-4 3e klasse BVV BVV
JO17-5 3e klasse BVV BVV
JO17-6 4e klasse BVV BVV
JO17-7 5e klasse BVV   BVV
JO17-8 5e klasse BVV   BVV
MO17-1 Hoofdklasse BVV BVV IFC  
MO17-2 2e klasse BVV NSVV IFC  
In onderhandeling Toernooi is bevestigd of team is ter beschikking van andere teams om spelers te leveren.
BIJGEWERKT 16 mei 2018
bvvtoernooien@gmail.com Zaalvoetbal 2e Paasdag Hemelvaart Pinksteren (2e) Familiedag
Tel. 06-10140117 3-jan 2-apr 10-mei 21-mei 2-jun 9-jun 16-jun 23-jun 24-jun
JO15-1 2e divisie BVV BVV DTS Ede S.M.L. Arnhem BVV sc ’t Zand
JO15-2 1e klasse BVV   Meerburg BVV
JO15-3 2e klasse BVV   GEZOCHT Meerburg   BVV
JO15-4 3e klasse BVV DHL         Bergambacht BVV
JO15-5 3e klasse BVV   ALPHIA BVV
JO15-6 4e klasse BVV GHVV’13 DWO BVV
JO15-7 4e klasse BVV ALPHIA BVV
JO15-8 5e klasse BVV DSVP BVV
JO15-9 6e klasse BVV   GHVV’13 DWO BVV
MO15 1e klasse BVV Strijen   DSVP IFC BVV
BIJGEWERKT 16 mei 2018
bvvtoernooien@gmail.com Zaalvoetbal ZONDAG 2e Paasdag Hemelvaart Pinksteren (2e) ZONDAG Familiedag
Tel. 06-10140117 3-jan 25-mrt 2-apr 10-mei 21-mei 2-jun 9-jun 10-jun 16-jun 23-jun
JO13-1 2e divisie BVV DTSEde   BVV
JO12-1 Hoofdklasse BVV Wilhelmus (reminder) Unitas BVV
JO13-2 3e klasse BVV Meerburg Xerxes DZB BVV
JO13-3 3e klasse BVV Wilhelmus          (nog niet bevestigd) Meerburg BVV
JO13-4 4e klasse BVV   RCL GEZOCHT BVV
JO13-5 4e klasse BVV Spijkenisse (combinatie met JO13-6)   Nootdorp           (nog niet bevestigd) Nieuwenhoorn BVV
JO13-6 4e klasse BVV Spijkenisse (combinatie met JO13-5) RKDEO DSVP BVV
JO13-7 5e klasse BVV Alphia Nieuwenhoorn BVV
JO13-8 6e klasse BVV Spijkenisse (combinatie met JO13-9)   Alphense Boys Xerxes DZB BVV
JO13-9 7e klasse BVV Spijkenisse (combinatie met JO13-8) Steenbergen BVV
JO13-10 8e klasse BVV Alphense Boys Bergambacht BVV
JO13-11M 8e klasse BVV t Zand Xerxes DZB BVV
BIJGEWERKT 16 mei 2018
bvvtoernooien@gmail.com Zaalvoetbal ZONDAG Scholenvoetbal 2e Paasdag Hemelvaart Pinksteren (2e) Familiedag
Tel. 06-10140117 4-jan 11-mrt 30-mrt 2-apr 10-mei 21-mei 2-jun 3-jun 9-jun 16-jun 23-jun
JO11-1 9V9 HK BVV scholenvoetbal vv Capelle TOGB   BVV
JO11-2 1e klasse BVV scholenvoetbal SSS Klaaswaal   Xerxes DZB GEZOCHT BVV
JO11-3 2e klasse BVV scholenvoetbal Excelsior Maassluis       (2e jaars) + vv Capelle JO10   BVV     GEZOCHT BVV
JO11-4 3e klasse BVV scholenvoetbal Excelsior Maassluis        (2e jaars) + vv Capelle JO10 BVV Heerjansdam   BVV
JO11-5 3e klasse BVV scholenvoetbal   BVV Alphense Boys DSVP BVV
JO11-6 4e klasse BVV scholenvoetbal BVCB   BVV GEZOCHT BVV
JO11-7 5e klasse BVV scholenvoetbal   BVV Nieuwenhoorn BVV
JO11-8 6e klasse BVV scholenvoetbal Oude Maas   BVV Zinkwegse Boys BVV
JO11-9 6e klasse BVV scholenvoetbal BVCB BVV GEZOCHT BVV
JO11-10 7e klasse BVV scholenvoetbal BVV Kethel Spaland BVV
JO11-11 7e klasse BVV scholenvoetbal Oude Maas BVV GEZOCHT BVV
JO11-12 8e klasse BVV Spijkenisse (samen met JO11-13) scholenvoetbal BVV Neptunus Schiebroek BVV
JO11-13 9e klasse BVV Spijkenisse (samen met JO11-12) scholenvoetbal BVV Forum Sport BVV
JO11-14 8e klasse BVV scholenvoetbal BVV GEZOCHT BVV
JO11-15 9e klasse BVV scholenvoetbal Xerxes DZB BVV
BIJGEWERKT 16 mei 2018
bvvtoernooien@gmail.com Zaalvoetbal 2e Paasdag Hemelvaart Pinksteren (2e) ZONDAG Familiedag
Tel. 06-10140117 4-jan 31-mrt 2-apr 30-apr 10-mei 21-mei 2-jun 3-jun 9-jun 16-jun 23-jun
JO9-1 Hoofdklasse BVV vv Capelle RBC Feyenoord Academy Toernooi BVV
JO9-2 1e klasse BVV Nieuwenhoorn BVV BVV
JO9-3 2e klasse BVV UVS BVV OJC Rosmalen BVV
JO9-4 5e klasse BVV Nieuwenhoorn BVV BVV
JO9-5 6e klasse BVV Zoetermeer GOZ BVV BVV
JO9-6 7e klasse BVV BVCB (afgemeld) BVV GEZOCHT BVV
JO9-7 8e klasse BVV Nootdorp            (nog niet bevestigd) BVV BVV
BIJGEWERKT 16 mei 2018
bvvtoernooien@gmail.com Zaalvoetbal 2e Paasdag Hemelvaart Pinksteren (2e) Familiedag
Tel. 06-10140117 4-jan 31-mrt 2-apr 10-mei 21-mei 2-jun 9-jun 16-jun 23-jun
JO8-1 Hoofdklasse BVV UVS Xerxes DZB BVV
JO8-2 1e klasse BVV BVCB Kethel Spaland BVV
JO8-3 2e klasse BVV Excelsior Maassluis Xerxes DZB DSVP BVV
JO8-4 2e klasse BVV DHL Kethel Spaland BVV
BIJGEWERKT 16 mei 2018
bvvtoernooien@gmail.com Familiedag
Tel. 06-10140117 2-jun 16-jun 23-jun
Champions League Xerxes DZB    3 teams (6v6) Bergambacht         2 teams (4v4) BVV