Bestuur & contactpersonen

Contactpersonen BVV Barendrecht

Martin Seltenrijch

Voorzitter

E: voorzitter@bvvbarendrecht.nl
T: 06-53241132

Piet Schadee

Secretaris

E: secretaris@bvvbarendrecht.nl
T: 06-50501395

Tineke Bravenboer

Secretaris

E: secretaris@bvvbarendrecht.nl

Vacant

Penningmeester

E: penningmeester@bvvbarendrecht.nl

Vacant

Commerciële zaken

E: sponsorzaken@bvvbarendrecht.nl

Robert Lucas

Facilitaire zaken

E: facilitairezaken@bvvbarendrecht.nl
T: 06-22959447

Gert van der Wal

Voetbaltechnische zaken

E: voetbalzaken@bvvbarendrecht.nl
T: 06-47043625

Henri Lefering

Jeugdzaken

E: jeugdvoorzitter@bvvbarendrecht.nl
T: 06-28980132

Vacant

Wedstrijdzaken

E: wedstrijden@bvvbarendrecht.nl

Henri Lefering

Jeugdzaken
.
E: jeugdvoorzitter@bvvbarendrecht.nl
T: 06-28980132

Marjan van der Tholen

Toernooien & Activiteitencommissie

E: jeugdtoernooien@bvvbarendrecht.nl
T: 06-10140117

Clementine van Lent

Groepscoördinator meisjes

E: groepscoordinator-m@bvvbarendrecht.nl
T: 06-50520771

Arno Kooij

Hoofd Jeugdopleiding

T: 06-50234924
E: 
hjo.bvvbarendrecht@gmail.com

Henk Kooiman

Keeperscoördinator

T: 0180-617388

Vacant

Bestuurslid wedstrijdzaken

E: wedstrijden@bvvbarendrecht.nl
.

Boy van Maaren

Wedstrijdzaken senioren

T: 06-53119477

Henk Vermeer

Wedstrijdzaken G-voetbal

E: groepscoordinator-g@bvvbarendrecht.nl
T: 0180-611521

Ruud Kuiper

Wedstrijdzaken selectieteams JO8 t/m JO19, O21 en het 2e en 3e.

E: wedstrijdenselectie@bvvbarendrecht.nl
T: 06-23607655

Cees van Houten

Wedstrijdzaken jeugd

E: c.van.houten@hotmail.com
T:
06-51146487

Crina Lefering

Wedstrijdzaken meisjes

T: 06-41793396

Niek Haerkens

Wedstrijdzaken zaalvoetbal (intern)

E: zaalvoetbal@bvvbarendrecht.nl
T:06-51593603

Marcel Louter

Wedstrijdzaken 35+ (intern)

E: 35plus@bvvbarendrecht.nl
T: 06-42772812

Gertjan Vermaas

Consul

E: consul@bvvbarendrecht.nl
T: 06-20862839

Rob Overkleeft

Scheidsrechterscoördinator

E: scheidsrechters@bvvbarendrecht.nl
T:
 06-55177995

Klaas Groenendijk

Voorzitter

T: 06-53244696

Jan Bakker

Secretaris

T: 06-53913749

Jan Vermeulen

Penningmeester

T: 06-54752200

Gert van der Wal

Voetbaltechnische zaken

T: 06-47043625

Jaap van den Berg

Lid

T: 06-46345875

Martin Seltenrijch

Lid

T: 06-53241132

Ron Neele

Lid

T: 06-22992960

Ad Kooijman

Administrateur

T: 06-12199839

Gitte Jungblut

Sponsorzaken

E: sponsorzaken@bvvbarendrecht.nl
T:
06-51312428

Wim Vonk

Businessclub

E: wim@bcbvv.nl
T:
06-51301583

Marco van der Leer

Sponsorzaken

E: marco@bcbvv.nl
T:
06-51524044

Richard Poulisse

Sponsorzaken

E: richard@villex.nl
T:
06-20366730

Jan Versluis

Sponsorzaken

T: 06-55770903

Martin Seltenrijch

Sponsorzaken

E: voorzitter@bvvbarendrecht.nl 
T:
06-53241132

Jan Kooiman

Horeca

E: kantine@bvvbarendrecht.nl
T:
06-40920130

Jeroen Nagtegaal

PR & Website redactie

E: redactie@bvvbarendrecht.nl
T:
 06-47978091

Remco van Lent

Website technisch

E: webmaster@bvvbarendrecht.nl
T: 
06-31239377

Hans Groenendijk

Website redactie

T: 06-10313630

Vacant

Vertrouwenscommissie

Piet Schadee

Vertrouwenspersoon (ad-interim)

E: secretaris@bvvbarendrecht.nl
T:
 06-50501395

Piet Schadee

Lid

T: 06-50501395

Henk Vermeer

Lid

T: 0180-611521

Robert Lucas

Lid

T: 06-22959447

Marjan van der Tholen

Voorzitter

E: activiteitencommissie@bvvbarendrecht.nl

Sandra de Jong

Lid

Arie Koedood

Beheer accommodatie

T: 06-83068480

Wil Roestenburg

Ledenadministratie senioren

T: 06-46287380

Piet Schadee

Commissie Vreugde & Verdriet

T: 06-50501395

Rob Overkleeft

Scheidsrechterscoördinator

E: scheidsrechters@bvvbarendrecht.nl
T:
 06-55177995

Mansour Jouhri

Vrijwilligerscoördinator

E: vrijwilligers@bvvbarendrecht.nl

Pieter van Hengel

Coördinator verzorging

E: verzorging@bvvbarendrecht.nl
T:
 06-53518611

Arie Putter

Veiligheidscoördinator

T: 06-47408179